Wahoo TICKR – sensor pomiaru tętna

0
925

To zaawansowane urządzenie pomaga bezpiecznie i sprawnie osiągać cele fitness. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna się rutynowe ćwiczenia, czy też w przypadku zagorzałych entuzjastów fitnessu, śledzenie tętna przy pomocy Wahoo TICKR zdecydowanie usprawnia i ułatwia cały proces. Monitory tętna – które natychmiast informują, jak szybko bije serce użytkownika – pomagają ćwiczyć z odpowiednią intensywnością. Dane dotyczące tętna są ważne dla sportowca poszukującego dobrej jakości treningu. Tętno najlepiej mierzyć podczas odpoczynku, treningów, a także regeneracji, aby jak najlepiej wykorzystać swój wysiłek i zrównoważyć go z odpoczynkiem. Dzięki temu nowoczesnemu sensorowi śledzone są również spalane kalorie.

Dlaczego warto zakupić Wahoo TICKR do codziennych ćwiczeń?

Główną zaletą korzystania z sensora pomiaru tętna, jakim jest Wahoo TICKR, jest to, że zapewnia on dokładny wskaźnik wysiłku, jaki wkłada się w wykonywane ćwiczenia. Nawet w przypadku, gdy pewne czynniki są stałe – na przykład prędkość wykonywanej czynności lub pokonywana odległość – tętno wciąż może się zmieniać. Jest to spowodowane innego rodzaju czynnikami, do których należy między innymi poziom nawodnienia lub zmęczenia. Czujnik Wahoo TICKR zapewnia pewny sposób mierzenia wysiłku z dnia na dzień. Pomaga to w wykonywaniu ćwiczeń fizycznych wystarczająco ciężkich do zachowania zdrowia serca, ale nie na tyle intensywnych, aby narazić się na niebezpieczeństwo. Sprawdza się w walce z siedzącym trybem życia. Za pomocą tego urządzenia można wyznaczać cele i zadania, jak na przykład dzienna ilość spalonych kalorii.

Mierzenie tętna z Wahoo TICKR – parametry i kompatybilność

Ten nowoczesny sensor pomiaru tętna sprawdzi się przy długodystansowych biegach, a także innych długoterminowych wysiłkach z powodu długiej żywotności baterii. Kompaktowe rozmiary i lekka waga Wahoo TICKR sprawiają, że korzystanie z tego urządzenia jest wygodne i bezproblemowe. Sensor można podłączyć za pomocą technologii Bluetooth i ANT+ aż do trzech osobnych urządzeń na raz. Podczas ćwiczeń możliwy jest pomiar nie tylko tętna, ale też kalorii, dzięki czemu można mieć pełną kontrolę nad efektami swojej aktywności. Umiejscowienie diod LED na górze sensora ułatwia kontrolę połączenia z docelowym urządzeniem. Zakładany na klatkę piersiową, Wahoo TICKR kompatybilny jest z urządzeniami Android 4.3, iPhone 4S, wszelkimi nowszymi wersjami tych sprzętów. Połączy się także między innymi z Apple Watch, a w przypadku ćwiczeń wykonywanych w domu, można nawiązać połączenie z Apple TV.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here