Przedłużanie i zagęszczanie rzęs – poznaj metody i wybierz najlepszą dla siebie!

Zabiegi na rzęsach nie są dla nikogo nowością, niemniej jednak są kobiety, które jeszcze się na to nie zdecydowały. Wahania są naturalną reakcją człowieka na nowy zabieg. Rzęsy to ta partia twarzy, którą niestety nie da się zakryć w razie niepowodzenia, dlatego też, zanim poddasz się zabiegowi, najpierw poczytaj trochę poradników w tym temacie, zgłębiaj wiedzę, a następnie umów się na zabieg w profesjonalnym salonie piękności.

O czym trzeba pamiętać, decydując się na przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs?

Przede wszystkim najważniejszy jest dobór stylistki, która będzie zabieg wykonywać. Jeśli postawimy na wysokiej jakości usługę, to możemy być pewni, że zostanie ona przeprowadzona w sposób precyzyjny, bezpieczny oraz z perfekcyjnie dobraną metodą. To właśnie stylistka po oględzinach naturalnych rzęs podejmie decyzję, która metoda będzie dla nich odpowiednia, biorąc pod uwagę oczywiście Twoje oczekiwania. Salonów oferujących przedłużanie rzęs w Warszawie jest mnóstwo, ale nie możesz postawić na pierwszy lepszy. Wybór musi być świadomy i podyktowany jakością usług, doświadczeniem pracujących w salonie stylistek i oczywiście pozytywną opinią. A zatem wybór salonu to niezwykle istotny element!

Jakie są metody przedłużania i zagęszczania rzęs?

Jeśli chcemy przedłużyć i zarazem zagęścić rzęsy, to możemy to zrobić na dwa sposoby. Najczęściej wykorzystuje się metodę 2D oraz 3D.

Metoda 2D polega na doczepieniu dwóch sztucznych rzęs do jednej naturalnej. Jedną rzęsę mocuje się metodą 1:1, czyli sztuczny włosek doczepiany jest w taki sposób, aby nie dotykał skóry powieki, natomiast drugi mocuje się tuż przy skórze. W efekcie uzyskujemy nie tylko przedłużenie, ale i zagęszczenie rzęsy. Reasumując, w metodzie 2D zyskujemy praktycznie drugie tyle włosków. Jest to zabieg najchętniej wybierany przez klientki w przypadku chęci przedłużenia oraz zagęszczenia rzęs.

Metoda 3D przebiega analogicznie do wcześniej opisanej metody, z tą różnicą, że do jednego naturalnego włoska mocuje się aż trzy sztuczne! Daje więc ona efekt mega zagęszczenia. Jeśli zależy Wam na efekcie WOW, to ta metoda będzie idealna. Należy jednak pamiętać, że nie każdy może sobie na nią pozwolić. Metoda 3D obciąża mocno naturalne rzęsy, dlatego też klientka musi mieć silne i zdrowe rzęsy, by móc wykonać ten zabieg.

Zadbaj o siebie i poczuj się jak gwiazda Hollywood!

Nie podlega wątpliwości, że każda kobieta chce wyglądać pięknie. Najbardziej dbamy o twarz i paznokcie. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszym innym poradnikiem, w którym dowiesz się jak utrzymać zdrowe paznokcie oraz jak je pielęgnować. W dzisiejszych czasach znacznie łatwiej jest nam zadbać o siebie, ponieważ dostęp do różnorodnych zabiegów jest niemalże nieograniczony, a coraz więcej możemy wykonać samodzielnie w domowym zaciszu. Powyższy poradnik zdradzi tajniki pięknych i zadbanych paznokci, o których nie miałaś pojęcia!

Reasumując, zadbane kobiety nie tylko prezentują się lepiej, ale także czują się lepiej z własnym ciałem. Taki zabieg na rzęsy pomoże podnieść pewność siebie i doda każdej kobiecie seksapilu.

Moment.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here