rodzaje świec

Są takie wydarzenia w naszym życiu, których wyjątkowość pragniemy zatrzymać i zapamiętać na zawsze. Jednym z takich momentów jest ślub i przyjęcie weselne. Trudno bowiem o drugą, równie okazałą uroczystość, której zarówno wspaniała atmosfera, jak i  piękne dodatki na tak długo potrafią zapisać się w naszej pamięci. Taką magiczną ozdobą są bez wątpienia świece, które niezależnie od miejsca, w jakim będą się znajdowały, wypełnią przestrzeń ciepłym blaskiem płomieni, wprowadzając tym samym szczyptę bajecznego klimatu…

Świeca pieńkowa – klasyka gatunku

W poszukiwaniu idealnych świec, które uświetnią przyjęcie weselne, wybór często pada na świece pieńkowe. I nic w tym dziwnego. Są bowiem nie tylko eleganckie, ale również nastrojowe. Przemawia za tym ich ogromna różnorodność kolorystyczna, pozwalająca na swobodny dobór odcieni najlepiej pasujących do wystroju sali i całego przyjęcia. Są zróżnicowane również pod względem średnicy i wysokości, przez co bez trudu wpasują się nie tylko do świeczników, ale również dostępnych w sprzedaży lampionów.

A może kula?

Zaraz za świecami pieńkowymi plasują się tzw. kule, które z równie dużym sukcesem posłużą do dekoracji przyjęć weselnych, jak i innych, np. Komunii czy Chrztów Świętych. Perłowe, matowe, metaliczne, a może klasyczne? Ich różnorodność jest tak bogata, jak wyobraźnia osób, które są nimi zafascynowane. Za sprawą ich bogatej kolorystyki, ogromnej dostępności pod względem wysokości i szerokości, bez trudu można je dopasować do otaczających dekoracji, uzyskując spójną i harmonijną dekorację – bez względu na podjęty motyw przewodni.

Proste, znaczy nudne? Nic z tych rzeczy!

Kolejny rodzaj stanowią proste świece ozdobne, które jednak z prostotą łączy tylko nazwa. Choć klasyczne w swoim pięknie to jednak na wskroś estetyczne i co ważne – ponadczasowe! Ich projektanci zadbali o odpowiedni design, przez co zachwycają niezwykłą różnorodnością. Oprócz gładkich, monochromatycznych modeli, można wybierać spośród tych, które posiadają welurowe wykończenie albo ozdobione są dodatkami w stylu glamour. Umieszczone w wysokich, kryształowych świecznikach bądź lustrzanych podstawkach odzwierciedlą swój oryginalny wygląd.

Tealighty – praktyczne i estetyczne

Wyjątkową atmosferę potrafią wykreować nie tylko masywne, majestatycznie wyglądające świece, ale również niewielkie tealighty. Coraz częściej zaczynają wychodzić z ukrycia i zdobią weselne stoły, zaskakując swoich właścicieli nieszablonowym urokiem.

Więcej rodzajów świec można znaleźć na stronie https://www.slubna-alejka.com.pl/pl/c/Swiece-Ozdobne/74. Cudne, magiczne i jedyne w swoim rodzaju.  Bez nich żadna uroczystość, zarówno weselna, jak i okolicznościowa nie zyska należnego blasku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here