Poznaj magię zabawy gry Monopoly

0
777

Lubisz czasami pograć w gry planszowe znajomymi lub rodziną? Twierdzisz, że to doskonała forma spędzania wolnych chwil? W poniższym materiale znajdziesz wiele interesujących informacji, dzięki którym każdy wieczór będzie dużo przyjemniejszy.

Zrezygnuj z komputera i zagraj w gry Monopoly!

W ostatnim czasie gry planszowe straciły trochę na popularności. Dzieje się tak z powodu smartfonów, tabletów, konsol i innych urządzeń elektronicznych, dzięki którym łatwo jest się zrelaksować, odpocząć i zapomnieć o problemach. Niestety ze znacznej większości tych urządzeń telekomunikacyjnych korzystamy samotnie, nie angażując innych ludzi. A to właśnie relacje międzyludzkie, rodzina i przyjaciele są w życiu jednymi z najważniejszych rzeczy, by prowadzić udane życie. Cały dzień w samotności przed Play Station lub konsolą Xbox z pewnością nie będzie miał korzystnego wpływu na nasze samopoczucie. Nasza forma fizyczna podczas takiej formy rozrywki też trochę ucierpi. Dlatego warto zainteresować się grami planszowymi. Dzięki nim w przyjemny i ciekawy sposób zbliżymy się do naszych bliskich lub odnowimy nieco „zardzewiałe” stosunki ze starymi znajomymi. Na pewno jedną z bardziej interesujących propozycji są gry Monopoly.

Gry Monopoly dla dorosłych i dla dzieci

Monopoly Junior to klasyczna gra ekonomiczna w nowej odsłonie. Wersja z sympatycznymi bohaterami zachęci do nauki liczenia poprzez zabawę. Zadaniem graczy jest kupowanie i zabudowywanie miast oraz zarabianie na nich jak największej ilości pieniędzy. Wersja Junior posiada pionki i ilustracje ze zwierzątkami oraz pojazdami. Dostępnych jest kilka wersji tego rodzaju Monopoly. Dla dziewczynek ciekawą opcją będzie wersja z bajki Disneya „Frozen”, a dla chłopca można kupić egzemplarz z „Iniemamocni”. Dla małego fana piłki też się coś znajdzie. Gry Monopoly Real Madryt (inne kluby oczywiście też są dostępne) z pewnością wkradną się w łaski małego kibica „Królewskich”. Najlepiej kupić wersję uniwersalną, gdyż wówczas będzie można pograć całą rodziną. W końcu trudno jest wyobrazić sobie scenariusz, w którym chłopiec gra w Monopoly z planszą, na której narysowana jest księżniczka. Podobnie jest u dziewczynek. Ciężko będzie znaleźć taką, która zainteresuje się superbohaterami. Dla całej rodziny dobrym wyborem będzie wersja z motywem „Polska jest piękna”. Dzieciaki dodatkowo podłapią trochę ciekawostek na temat ich ojczyzny i spędzą miło czas ze swoimi rodzicami.

Gry Monopoly oferują naprawdę duży wybór. W ofercie można znaleźć wiele różnych plansz. Dzięki temu każdy może wybrać coś dla siebie i grać na planszy, która uprzyjemni mu grę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here