Jednorazowe ekologiczne sztućce z drewna

Jednorazowe sztućce, kubeczki, opakowania czy talerzyki to sprawdzone i doskonale działające rozwiązanie na różnego rodzaju imprezach plenerowych, piknikach czy mobilnych punktach gastronomicznych serwujących jedzenie na wynos. Niestety plastikowe jednorazówki z plastiku są niezwykle szkodliwe jako długo rozkładające się odpady. Obecnie, zastosowanie nowoczesnych technik produkcji, wykorzystanie starannie wyselekcjonowanych i odpowiednich naturalnych surowców sprawia, że możemy cieszyć się taką wygodą, nie szkodząc jednocześnie środowisku. Taką ofertę ekologicznych rozwiązań znajdziesz w sklepie SlowPack – zapraszamy

Sztućce wykonane z naturalnego drewna

Drewniane sztućce to doskonała alternatywa dla wyrobów z plastiku. Pozwalają na wygodne używanie ich w dowolnym miejscu, nie szkodząc przy tym środowisku naturalnemu. Po wyrzuceniu takie artykuły biodegradowalne zwyczajnie ulegają rozpadowi i nie są obciążeniem dla naszej planety w postaci odpadów zalegających przez setki lat.

Nie ustępują też sztućcom z tworzywa sztucznego pod względem funkcjonalności i wytrzymałości. Wykonane zostały z wysokiej jakości naturalnego drewna, dzięki czemu są bardzo trwałe i nie ma możliwości, żeby namakały podczas spożywania posiłków. Przystosowane są zarówno do ciepłych jak i zimnych dań dzięki szerokiemu zakresowi odporności na temperatury (od -20°C do nawet + 85°C). Wykorzystanie naturalnych tworzyw wpływa nie tylko na ich ekologiczność, dzięki temu prezentują się również niezwykle elegancko. Zapewniają także pełen komfort i dużą wygodę podczas jedzenia – są bardzo lekkie i odpowiednio wyprofilowane, aby pasować do każdej dłoni.

Drewniane widelce

Drewniane widelce dostępne w sklepie SlowPack są niezwykle lekkie i posiadają gładką strukturę. Znajdziesz tu modele o różnych długościach rączki takich jak 15,5, 16, 16,5 czy nawet 19,5 cm. Dla maksymalnej wygody proponujemy Ci zakup gotowych zestawów pakowanych po 50 lub 100 sztuk.

Drewniane noże 

Doskonała wytrzymałość sprawia, że noże drewniane doskonale sprawdzą się do krojenia zimnych i gorących potraw zarówno w domowych i restauracyjnych warunkach, jak i w plenerze, ponieważ ich mała waga pozwala zabrać je w dowolne miejsce. 

Ekologiczne opakowania dla gastronomi

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań, które usprawnią działanie Twojego lokalu gastronomicznego z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Dostępne w naszym asortymencie naczynia są produktami powstającymi z materiałów takich jak  C-PLA, ciasto chlebowe, drewno, liście palmowe czy otręby pszenne. Do asortymentu wybieramy wyłącznie artykuły od zaufanych producentów w pełni wykorzystujących możliwości, jakie daje nam natura.

Sięgnij po naszą ofertę korzystną finansowo i zapewnij swoim klientom pełen komfort i wygodę spożywania posiłków. Dołącz do naszego ruchu eko i wspólnie zadbajmy o świetlaną przyszłość naszej planety. Zapraszamy – SlowPack

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here