Kroniki Akaszy

Wskazówki, które pomogą rozwiać wiele nurtujących kwestii? Pomoc w chwilach zwątpienia i zawieszenia? Wyjaśnienie różnych blokad w relacjach, sprawach finansowych czy też innych aspektach życia? Kroniki Akaszy zwane również DNA wszechświata czy też Księgą Życia to połączenie przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Jest to przestrzeń duchowa, która zawiera każdą ludzką myśl, działanie, emocje czy też doświadczenia – w Kronikach Akaszy można więc znaleźć szczegółowe informacje na swój temat, a także powiązanego z daną osobą otoczenia. Osobowość, relacje, rozwój kariery, podjęte decyzje i ich konsekwencje, cele życiowe, zdrowie, a także możliwości, Kronika Akaszy zapewnia podróż w głąb duszy i pozwala uzyskać odpowiedź na wiele ważnych kwestii. Otrzymana odpowiedź jest jednak wskazówką, a czasami instrukcją, która pomaga rozwiązać daną sytuację, znaleźć życiowy sens czy też rozwinąć świadomość.

Jak uzyskać dostęp do Kronik Akaszy?

Medytacja, intuicja, modlitwa, praca z energią i wibracjami, techniki oddechowe, a także otwarty umysł – Kroniki Akaszy dostępne są dla każdego, jednak możliwość ich odczytu związana jest z odpowiednim skupieniem i skumulowaniem energii miłości. Dla osób, które dopiero chciałyby rozpocząć odkrywanie samego siebie za pomocą Kroniki Akaszy, polecane są kursy i warsztaty pod okiem doświadczonego Konsultanta Kronik Akaszy. Dla osób doświadczonych polecane są natomiast warsztaty, które pozwolą wejść na wyższy poziom i dadzą wiedzę z zakresu przeprowadzenia sesji dla innych. Jednym odczytanie Kronik Akaszy przychodzi naturalnie, innym zajmuje więcej czasu – niezależnie jednak od poziomu wtajemniczenia kurs pracy z Kronikami Akaszy polecany jest każdemu.

Czy czytanie Kronik Akaszy może zmienić życie?

Znajomość siebie i swojego wnętrza, informacja o zdrowiu fizycznym i psychicznym, poznanie połączeń energetycznych w ciele, odkrycie blokad podświadomości czy też związanych z trudnymi relacjami oraz życiowymi traumami, wskazówki, jak uwolnić się od chronicznego bólu, wiedza, co naprawdę przynosi szczęście, uświadomienie sobie, czego się pragnie i co jest prawdziwym talentem, a także obietnice, które mogą mieć wpływ na bieżące wydarzenia – Kroniki Akaszy to klucz do poznania samego siebie! Stanowią one wskazówki, które pomogą odzyskać moc, dają świadomość i uzdrowienie, a także znacząco wpływają na życie. Bez wątpienia Kroniki Akaszy to narzędzie, które pozwoli, aby życie toczyło się zgodnie z wewnętrzną energią i potencjałem, ich poznanie jest więc niezwykłą pomocą w codziennym życiu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here