Jak nowocześnie zabezpieczyć firmę

Jeśli prowadzisz własną firmę, masz na głowie masę spraw. Zabezpieczenie obiektu jest jedną z nich, jednak jest rozwiązanie, które Cię odciąży. System alarmowy firmy od ochronadione.pl to strzał w dziesiątkę, jeśli inne systemy alarmowe dla firm nie sprostały Twoim wymaganiom, dlaczego? Możesz nim zarządzać bez konieczności fizycznej obecności przy centrali alarmowej..

System DIONE zawsze możesz zabrać ze sobą, nawet jeśli zmienisz lokalizację swojego biznesu albo na jakiś czas zechcesz coś zabezpieczyć. Ten system alarmowy do firmy Dione pozwoli Ci też efektywnie nadzorować pracowników, sprawdzić czy są już w pracy i czy wychodząc aktywowali strefy ochrony. Jednocześnie będziesz mógł nadać pracownikom odpowiednie poziomy uprawnień, które pozwolą im zarządzać częścią systemu w Twoim imieniu. Jednak to nie wszystko, głównym zagrożeniem dla firmy są włamywacze, tu rozwiązaniem są czujki ruchu i otwarcia, które wykryją każdy niepożądany ruch w biurze oraz skontrolują czy Twoje okno i drzwi pozostały zamknięte po wyjściu pracowników. W momencie ich otwarcia, przez czynniki trzecie lub osoby trzecie, zostaniesz niezwłocznie o tym poinformowany! Niezwykle ważne jest też bezpieczeństwo pracowników, zadbają o nie czujki dymu i gazu zabezpieczą Twoje biuro i pracowników, a w razie zaistnienia niebezpieczeństwa, niezwłocznie Cię o nim powiadomią. To Ty kierujesz swoją firmą, Ty jesteś odpowiedzialny za bezpieczeństwo pracowników, dokumentów, maszyn i sprzętu.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój biznes i ludzie których zatrudniasz są bezpieczni, wyposaż swoją firmę w nowoczesny system alarmowy Dione. Jednym z największych atutów systemu alarmowego do firmy od Dione jest możliwość kontrolowania go za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji, która współpracuje zarówno z system Android jak IOS. Teraz niezależnie od tego gdzie jesteś, możesz kontrolować stan bezpieczeństwa swojej firmy i pracowników i spać spokojnie ze świadomością, że zrobiłeś wszystko, by zminimalizować wszelkie ryzyko i zagrożenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here