Inwazyjne metody powiększania ust

Powiększanie ust może być realizowane bardzo różnymi metodami. Podzielić można je między innymi na inwazyjne oraz nieinwazyjne metody. Do nieinwazyjnych metod zaliczyć można wypełnienie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Natomiast inwazyjne metody to choćby przeszczep skóry.

Plastyka ust

Jeśli chce się uzyskać duże zmiany w obrębie ust wówczas wykonanie zabiegu operacyjnego jest najlepszym rozwiązaniem. Przy takim zabiegu powiększanie ust przed i po jest w stanie zapewnić najbardziej widoczne efekty. Uzyskać można takie efekty, jak między innymi:

– modyfikacja kształtu ust
– zmiana wielkości ust.Zabieg powiększania ust Katowice realizowany jest w znieczuleniu. Jednak jest to krótki zabieg. Jednocześnie rekonwalescencja nie jest nadmiernie długa. W zakresie efektów, które zapewnia takie powiększanie ust katowice to obejmują one pełne i kształtne usta.

Zauważalne efekty

W odróżnieniu od zabiegów, które wykorzystują wypełnienie ust różnymi substancjami, operacja powiększania ust Katowice pozwala zapewnić widoczność efektów po minimum dwóch tygodniach. W tym względzie powiększanie ust przed i po jest w stanie zapewnić również znacznie bardziej trwałe efekty. Natomiast trzeba brać pod uwagę, że takie powiększanie ust Katowice wymaga już chirurgicznej interwencji, a co za tym idzie ma większy zakres skutków ubocznych oraz przeciwwskazań.

Zalety zabiegu

Do zalet takiego zabiegu można zaliczyć to, że w odróżnieniu od wypełniania ust nie trzeba powtarzać zabiegów. Jest to również znacznie bardziej bezpieczna w stosunku dostosowania implantów. Natomiast powiększanie ust Katowice z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wymaga powtarzania co jakiś czas zabiegów, aby efekt był nadal widoczny.

Bezpieczne zabiegu

Jeśli chce się wykonać zabiegu, gdzie powiększanie ust przed i po może być łatwo skorygowane wówczas warto decydować się na zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy. W przypadku braku uzyskania optymalnego efektu wykonania zabiegu powiększania ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego zawsze można dokonać modyfikacji. W ten sposób wypełnianie ust uznawane jest za zabieg znacznie bardziej bezpieczny również z punktu widzenia braku utrzymywania się niekorzystnych efektów. Jednak wybranie konkretnej metody zabiegowej zależy od efektów, które chce się uzyskać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here