Bezzbożowa karma dla psa

Wybór karmy dla psa to bardzo ważna kwestia, nad którą musi zastanowić się każdy właściciel pupila. Nie każdy pies ma takie same potrzeby, a zdarza się, że wiele z nich cierpi na różnego rodzaju problemy zdrowotne wymagające stosowanie odpowiedniej diety. Dla zwierzaków posiadających wrażliwe żołądki najlepszym rozwiązaniem jest bezzbożowa karma dla psa, która nie powoduje alergii i problemów z układem trawiennym.

Bezzbożowa karma dla psa – dobre rozwiązanie dla każdego pupila

Zboża zawarte w karmach mogą być przyczyną występowania uczuleń i problemów z żołądkiem u wielu psów. Dzieje się tak, ponieważ nie tolerują one dużych ilości węglowodanów, a podawanie zbóż w nadmiernej ilości może powodować problemy z prawidłowym funkcjonowaniem trzustki. Objawiają się one przede wszystkim biegunkami, niestrawnością i wzdęciami. Bezzbożowa  karma dla psa taka jak https://www.dolina-noteci.pl/pol_m_Karma-dla-psa_Bezzbozowa-karma-dla-psa-279.html w swoim składzie może mieć takie składniki pochodzenia roślinnego, jak: ziemniaki lub bataty, dynię, marchew oraz owoce. Dostarczają one pupilowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze, minerały i witaminy. Główną ich bazą jest jednak mięso drobiowe, wołowina lub cielęcina oraz ryby. Powinny one stanowić zdecydowanie większą część wszystkich składników znajdujących się w bezzbożowej karmie dla psa.

Zalety stosowania bezzbożowej karmy dla psa

Karmy tego rodzaju są ubogie w węglowodany, ale bardzo bogate w białko. Nie zawierają związków fitynowych, które skutecznie utrudniają wchłanianie wartościowych substancji. Dzięki temu, że w ich składzie nie ma w ogóle zboża nie zawierają GMO. Są one bardzo polecane nie tylko przez pracowników sklepów zoologicznych, ale przede wszystkim przez doświadczonych hodowców i lekarzy weterynarii, którzy przez lata swojej pracy ze zwierzętami posiadają wiedzę na temat tego, co jest dla nich najlepsze. Ogromną zaletą bezzbożowych karm dla psów jest bardzo duża zawartość mięsa, dzięki czemu posmakuje ona nawet największym niejadkom. Pomoże to rozwiązać problem z tym, co podawać zwierzętom bardzo wybrednym, którym nic do tej pory nie smakowało. Trzeba jednak pamiętać, że dostarczają one dużo kalorii, dlatego konieczne jest zadbanie o właściwą ilość ruchu pupila. Karmy te nie zawierają one konserwantów i sztucznie przetwarzanych składników, ulepszaczy smaku, dzięki czemu są bardzo bezpieczne dla zdrowia zwierzęcia i zapewniają my właściwy wzrost. Jedyny dopuszczalny rodzaj zboża, który można znaleźć w dobrej jakości karmie to ryż. Jest dobrze przyswajalny i neutralny jeśli chodzi o wszelkie alergie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here