Sztućce i opakowania ekologiczne

Doszliśmy do takiego momentu w rozwoju naszej cywilizacji, że każdy powinien zdawać sobie sprawę, jak konieczne jest obecnie zadbanie o kondycję naszej planety. W tym celu musimy ograniczyć do minimum wykorzystywanie szkodliwego plastiku. Na szczęście mamy wiele ekologicznych alternatyw – w sklepie SlowPack znajdziesz artykuły przeznaczone do gastronomii, które są w pełni biodegradowalne i kompostowalne. Zapraszamy!

Ekologiczne drewniane noże – alternatywa dla szkodliwego plastiku

Sztućce jednorazowe to niezwykle wygodne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w domu, jak i na różnego rodzaju imprezach plenerowych, piknikach czy wakacyjnych wyjazdach. Niestety wadą najczęściej spotykanych plastikowych widelczyków czy noży jest ich bardzo negatywny wpływ na środowisko naturalne. Tworzywa sztuczne rozkładają się bowiem bardzo długo, przez co używanie jednorazówek z polimeru powoduje gromadzenie ogromnej ilości szkodliwych śmieci. Na szczęście teraz możesz wykorzystywać takie rozwiązanie, nie narażając naszej planety poprzez dostarczanie niepotrzebnych odpadów. Wystarczy, że sięgniesz po dostępne w naszym sklepie noże drewniane, które są w pełni biodegradowalne. Użycie w pełni naturalnych materiałów sprawia, że nie emitują one żadnych szkodliwych związków podczas rozpadu, a także nie wpływają w żaden sposób na spożywane jedzenie.

W naszej ofercie znajdziesz również inne sztućce, które w zestawie stworzą funkcjonalną zastawę, którą będziesz mógł wykorzystać, gdziekolwiek zapragniesz. Posiadamy również: 

  • widelce drewniane,
  • łyżki drewniane,
  • widelczyki drewniane,
  • łyżeczki drewniane,
  • łyżeczki do lodów,

Opakowania cukiernicze – wytrzymałe pojemniki na słodkości

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla właścicieli cukierni, różnego rodzaju lokalów serwujących ciasta i desery oraz dla miłośników domowych wypieków. Przedstawiamy Ci niezwykle wytrzymałe, wykonane z naturalnych materiałów, ekologiczne opakowania cukiernicze. Są one bardzo pojemne, dzięki czemu zapewniają stabilny transport, a solidna podstawa nie namaka i nie traci swoich właściwości przez długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą opakowań ekologicznych  oraz innych przydatnych artykułów gastronomicznych, która skierowana jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasze produkty sprawdzą się świetnie zarówno w domowym zaciszu, jak i w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych. Pozyskujemy wyłącznie najwyższej klasy wyroby pochodzące od najlepszych i cenionych producentów. Postaw na naturalny wybór – SlowPack. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here