Maluszka boli brzuszek? Wybierz antykolkową butelkę Canpol!

0
338

Kolka niemowlęca jest trudnym doświadczeniem dla dzieci, jak i rodzica. I choć nie jest groźna w skutkach, to niestety często wiąże się z silnym niepokojem, płaczem maluszka, stresem, a w konsekwencji – nieprzespanymi nocami. Rozwiązaniem w tej sytuacji może być antykolkowa butelka Canpol, która została tak zaprojektowana, aby przywrócić komfort życia maluszkowi, jak i jego rodzicowi.

Dlaczego powstają kolki?

Na bolesne kolki i wzdęcia wpływ mają pęcherzyki powietrza, które trafiają do dziecięcego brzuszka wraz z połykanym pokarmem. Gromadzone w przewodzie pokarmowych wywołują skurcz jelit, będący w konsekwencji źródłem przenikliwego płaczu. Z tym problemem bardzo dobrze radzi sobie antykolkowa butelka Canpol, wyposażona w specjalny system odpowietrzający oraz wyrównujący ciśnienie, który zabezpiecza powstawaniu pęcherzyków powietrza.

Antykolkowa butelka została tak stworzona, aby wyeliminować bolesne problemy trawienne. Wręcz do zera eliminowane jest powietrze, które połyka malec podczas przyjmowania pokarmów. Dzięki temu, nie tylko problem kolek odchodzi w niepamięć, ale również wzdęć czy refluksów.

Antykolkowe butelki Canpol – jakie mają zalety?

Ich najważniejszym atutem jest bez wątpienia eliminacja kolek. Antykolkowa butla skutecznie zwalcza pęcherzyki powietrza, które dostają się podczas karmienia, przywracając w domu spokój i równowagę, a maluszkowi komfort jedzenia oraz spania. Należy jednak w tym miejscu podkreślić, że antykolkowa butelka Canpol tylko wtedy spełni swoje zadanie, jeśli przyczyną kolek jest nieodpowiednie karmienie. Niekiedy, źródłem bolesnych dolegliwości może być nadwrażliwość na  białko krowiego mleka czy niedostatecznie rozwinięty układ pokarmowy. W takich sytuacjach stosowanie antykolkowej butelki będzie niewystarczające, a przy tym, nie przynoszące oczekiwanych rezultatów.

Co więcej, tego rodzaju butelki są stosunkowo tanie. Wielu rodzicom wydaje się, że to, co specjalistyczne i nietypowe, musi od razu wiązać się z dużymi kosztami. Antykolkowa butelka Canpol pokazuje, że nie jest to regułą. Jej zakup nie powinien nadwerężyć żadnego, domowego budżetu, co dodatkowo świadczy o jej atucie.

Jak długo używać antykolkowych butelek Canpol?

Generalnie, tego rodzaju butelki mogą być stosowane do końca karmienia, aż do czasu nauki picia z kubeczka. Wielu rodziców chwali je sobie nie tylko z powodu zażegnanych kolek, ale w dłuższej perspektywie – z łatwości płynnego przejścia na picie z normalnych szklanek czy kubka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here