zakochani

Mnóstwo czasu do spędzenia razem to pozytywna informacja dla par. Jednak, kiedy zupełnie nie można opuszczać domu jest trochę inaczej. Poznaj nasze rady, jak przetrwać w związku podczas kwarantanny!

Przeciwieństwa się przyciągają, a swój do swego ciągnie. Bez względu na to, z jakiego połączenia powstał Wasz związek, najbliższe dni może być trudno Wam razem wytrzymać. Jak sobie radzić w domu Wielkiego Brata bez Wielkiego Brata? Co robić, żeby się nie nudzić i… nie kłócić? Oto nasz krótki poradnik: koronawirus i kwarantanna:jak wytrzymać ze swoim partnerem?

Znajdź czas na własne hobby

Długie dni spędzane razem na KAŻDEJ AKTYWNOŚCI nawet anioła doprowadzą do szaleństwa. Każdy potrzebuje odrobiny prywatności (mieszkańcy kawalerek: łączymy się w bólu) i spędzenia czasu na czynnościach, które będzie robił sam i które będą tylko jego. Postarajcie się rozsądnie rozdysponować czas. Sporą jego część poświęćcie na odkrywanie siebie, poznawanie nowych pasji, zainteresowań i rozwijanie ich na tyle, na ile można w domu. Człowiek, który ma własne zainteresowania, hobby, pasje, jest automatycznie bardziej atrakcyjny dla płci przeciwnej. Ludzie są odkrywcami, kochają tajemnice, kochają poznawać piękno drugiej osoby wciąż na nowo. Dlatego nie poddawajcie się wspólnej depresji przed telewizorem!

Urozmaicaj życie erotyczne w związku

Pierwsze dni przymusowego uziemienia w czasie kwarantanny mogą owocować większą liczbą zbliżeń. Nie zmarnujcie tej szansy i poświęćcie dodatkowy czas na wzbogacenie swojego życia seksualnego. Nie chodzi o to, żeby zaraz paradować w lateksie i robić rzeczy, na które nie ma się ochoty. Chodzi o to, by więcej uwagi poświęcić ukochanej osobie, dotykać ją dłużej i na nowe sposoby. Jak?

  • Nie bój się o to pytać i rozmawiać o tym: pogadajcie wprost, co chcielibyście spróbować.
  • Odkrywaj nowe techniki dotykania i masażu. Może całusy w kark warto wzbogacić całusami w brzuch? Obserwuj reakcje drugiej strony i ucz się!
  • Połączcie życie erotyczne z domowym SPA i relaksem. Świece do masażu zamieniające się w pielęgnujący balsam? Musicie to wypróbować!
  • Poeksperymentujcie z wyglądem. Gra wstępna w strojach sylwestrowych? Czemu nie? Dla miłośników klasyki polecamy seksowną bieliznę.

petit joujoux świeca do masażu

Każdy człowiek jest tak naprawdę studnią bez dna. Twój partner też! Nie traktuj go nigdy płytko. Motywujcie się wzajemnie do odkrywania nowych rzeczy, do rozwijania siebie na każdej płaszczyźnie życia, a to zaowocuje również w łóżku! 

Poznajcie nowe rozrywki: gry i artystyczne ekspresje

Wiecie, że nawet w dobie internetu wyskakującego z każdego urządzenia gry planszowe wciąż są na topie? Wcale nas to nie dziwi, bo zarówno stare gry, jak i te najnowsze są naprawdę ekstra. Zapewniają dużą dawkę śmiechu, pobudzają mózg do pracy (a mózg też warto ćwiczyć) i pozwalają odetchnąć, nie myśleć o sytuacji na świecie. Dla śmiałków polecane są również wszelkiego rodzaju gry erotyczne. To dobra zabawa dla par i przy okazji narzędzie do budowania intymności w związku. Na przykład takie erotyczne szachy (to nie żart, erotyczne szachy naprawdę istnieją) rozwiną Wasze logiczne myślenie, a przy tym wygenerują mnóstwo okazji do zbliżeń. Cudownie, prawda?

gry dla dwojga

Mamy nadzieję, że jak najszybciej uda nam się uwolnić od epidemii i wrócić do normalności. Od tego, co jest teraz, nie sposób jednak uciec. Dlatego bądźcie dzielni, uzbrójcie się w cierpliwość i dobry humor i poznawajcie nowe rzeczy! Przede wszystkim jednak, pozostańcie zdrowi. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here