Fasolki z Harry’ego Pottera – co warto wiedzieć o zaskakującym przysmaku?

0
497

Słodycze, które pojawiają się w magicznym świecie z pewnością zapadły w pamięć fanów sagi o Harrym Potterze. Wśród najpopularniejszych odnaleźć można fasolki wszystkich smaków. Bohaterowie książek i filmów zapewniają, że w opakowaniach z magicznymi przekąskami można trafić na naprawdę każdy smak. Oprócz owocowych żelków odnajdują więc przekąski pieprzowe lub przypominające woskowinę uszną. Dziś miłośnicy serii mogą skosztować fasolek Harry Potter. Co warto o nich wiedzieć?

Jakie smaki oferują słynne fasolki?

Spożycie tych słodkości w gronie przyjaciół może być źródłem wyjątkowych emocji. Producenci zadbali bowiem o to, aby w każdym opakowaniu znalazły się smaki, które trudno byłoby napotkać wśród standardowych słodyczy. Fasolki Harry Potter to między innymi łakocie o smaku wymiocin, mydła, kiełbasy, glutów, brudu czy zgniłego jaja. Informacje na temat tego, jak smakują żelki w poszczególnych kolorach odnaleźć można na opakowaniu. Warto wiedzieć, że w każdym pudełku znajduje się też wiele powszechnie lubianych rodzajów cukierków. Można natrafić tam na fasolki arbuzowe, bananowe, jagodowe czy wiśniowe. Osoby lubiące nietypowe smaki amerykańskich słodyczy też odnajdą tu coś dla siebie. Magiczne fasolki Harry Potter to bowiem również żelki tutti-frutti, marshmallow, o smaku waty cukrowej lub cynamonu. Co jeszcze należy o nich wiedzieć?

Przepis na udaną zabawę

Choć opis poszczególnych smaków odnaleźć można na opakowaniu, paczka fasolek może zostać wykorzystana do zabawy pełnej niespodzianek. Miłośnicy fasolek Harry Potter często decydują się na spożywanie ich bez uprzedniego sprawdzania smaku. Ciekawym pomysłem może okazać się ogłoszenie konkursu na to, która osoba trafi na najbardziej nietypową fasolkę. Warto wiedzieć, że wiele żelek ma podobne kolory, a odróżnienie cynamonu od dżdżownicy może okazać się trudnym zadaniem. Dlatego też w takiej zabawie niełatwo jest oszukiwać. Miłośnicy psikusów z pewnością chętnie poczęstują słodyczami osoby nieznające przysmaków ze świata czarodziejów.

Wspaniały podarunek dla fanów

Fasolki Harry Potter to jedne ze słodkości najchętniej wybieranych przez miłośników magicznej sagi. Ich zakup może okazać się trafionym prezentem. Producenci zadbali o to, aby oprawa graficzna opakowania oddawała charakter filmowych słodyczy. Nietypowe, lekko nieprzyjemne aromaty ukryte wśród uwielbianych słodkości zapewnią wiele frajdy nie tylko najmłodszym. Doświadczenia z degustacji z pewnością zostaną zapamiętane przez wszystkich poczęstowanych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here