wykładzina

Wykładzina dywanowa czy linoleum? Przed takim wyzwaniem często stajemy, zastanawiając się nad wyborem okrycia podłogi, gdy nasz budżet nie pozwala na położenie zupełnie nowej. Nałożenie wykładziny to najprostszy i najtańszy sposób na odnowienie wnętrza każdego mieszkania.

Wykładzina dywanowa przemysłowa

Do najpopularniejszych produktów używanych w na skalę masową można zaliczyć wykładziny z tworzyw sztucznych lub naturalnych. Jednak w budynkach użyteczności publicznej, biurach czy kancelariach często spotykamy okrycie podłogi, którym jest wykładzina dywanowa przemysłowa tłumiąca ewentualne hałasy i izolująca podłogi. Minusem tego typu wykładzin jest podatność na zanieczyszczenia, a tym samym trudność w ich czyszczeniu. Z tego powodu, w miejscach, gdzie przebywa codziennie duża ilość osób lepiej zastosować wykładziny z tworzyw sztucznych, takich jak: gumolit, wykładziny kauczukowe lub z PCV.

Rodzaje wykładzin

Wykładziny można podzielić na kilka rodzajów i są nimi:

– dywanowe z włókien naturalnych,
– syntetyczne,
– elastyczne z tworzywa PCV,
– korkowe,
– linoleum elastyczne,
– wykładziny kauczukowe,
– dywanowe ze splotem i runem.

Wykładziny dywanowe przemysłowe to wyjątkowo trwały i efektowne wykończenie podłóg w obiektach użyteczności publicznej, takich jak kina, teatry, eleganckie butiki, hotele czy tym podobne budowle. Zachowują one estetyczny wygląd przez długi czas, są łatwe w czyszczeniu, a dzięki szerokiej gamie kolorystycznej można dopasować je do dowolnej aranżacji pomieszczeń. Wykładzina dywanowa jest miękka, sprężysta, dobrze tłumi odgłos kroków, dlatego świetnie sprawdza się w miejscach, gdzie cisza jest priorytetem. Ponadto runo wykładziny doskonale izoluje przed chłodem podłogi i jest bardzo przyjemne w odbiorze.

Producent wykładzin

Doświadczony producent wykładzin dywanowych w swojej szerokiej ofercie sprzedażowej prezentuje całą gamę rodzajów wykładzin dywanowych, dostępnych kolorów, wysokości runa oraz rozmiarów. Dzięki precyzyjnym opisom technicznym, szerokiemu wachlarzowi produktów i atrakcyjnym cenom może być pewien wzrostowi zainteresowania jego produktami. Dostosowanie modeli do potrzeb zainteresowanych firm, jak i klientów indywidualnych sprawia, że klienci chętniej będą nabywać przedstawione modele wykładzin dywanowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here