Druk kalendarzy

W ostatnich latach, ze względu na prężny rozwój druku cyfrowego, wymiernie rozwinęły się podstawowe działy poligrafii. Nowe zastosowania związane z produkcją i zarządzaniem drukiem poszerzyły gamę ofert proponowanych przez firmy poligraficzne. Firmy te śmiało wchodzą na rynek, a ich udział w świecie reklamy branżowej coraz bardziej się zwiększa.

Druk kartek świątecznych

Zbliżający się okres świąt Bożego Narodzenia to czas wzmożonej aktywności większości podmiotów gospodarczych. To okres, w którym produkuje się znacznie większe ilości gadżetów i materiałów wykorzystywanych podczas tych grudniowych dni. Zakłady poligraficzne jak co roku stają przed zadaniem szczególnym – druk kartek świątecznych! Choć wydawać by się mogło, że w dobie rewolucji elektronicznej i internetowej, rola kartki świątecznej, osobiście wypisanej i wysłanej do przyjaciela, członka rodziny, czy właśnie pracownika firmy odchodzi do lamusa, to jednak jest wręcz przeciwnie. Kartki wracają w wielkim stylu. To nie tylko bardzo miły gest, ale i szansa na okazanie szacunku wobec bliźniego. Otrzymanie klasycznej kartki świątecznej jest dla wielu osób równoznaczne z tym, że nadawca myśli i pamięta o tej osobie i chętnie utrzymuje z nią kontakty.

Drukarnia dla firm enveloper.pl wychodzi na przeciwko potrzebom rynku i w swojej ofercie posiada szeroki asortyment kartek świątecznych, drukowanych w rozmaitych stylach i przebogatej gamie kolorystycznej. Na stronie internetowej firmy znajduje się katalog kartek na sezon 2021, uwzględniający rozmaite trendy i aktualne mody. Pracownicy rozmaitych przedsiębiorstw z pewnością docenią ten miły gest ze strony pracodawcy.

Kalendarze noworoczne

A skoro zbliżają się Święta, to już za chwilę Nowy Rok! Drukarnia enveloper.pl także i tutaj trzyma rękę na pulsie. W sklepie internetowym dostępne są już kalendarze noworoczne i to w dwóch rodzajach – kalendarze jednodzielne i trójdzielne. Pierwsze z nich posiadają kalendarium, na którym widoczny jest wyłącznie aktualny miesiąc, a pozostałe elementy tych kalendarzy mogą zostać w dowolny sposób zadrukowane, choćby logiem i nazwą naszej firmy, co wymiernie wpłynie na budowanie wizerunku marki. Kalendarze trójdzielne z kolei, to te, na których kartach umiejscowione są trzy miesiące. Umożliwiają bieżący podgląd na teraźniejszość, rzut oka jeden miesiąc w przeszłość i planowanie czasowe na miesiąc do przodu. Dodatkowo zaznaczono tutaj oczywiście wszelkie najważniejsze święta, dni wolne i imieniny. Oba rodzaje kalendarzy mogą być jednocześnie zgrabnymi gadżetami reklamowymi firmy.

Z oferty firmy poligraficznej enveloper.pl korzystać mogą wszyscy, zarówno właściciele firm prywatnych jak i przedsiębiorcy dużych zakładów branżowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here