Powrót do szkoły – czas start!

0
1478

Człowiek ponoć uczy się przez całe życie, ale na szczęście do szkoły chodzi tylko przez kilkanaście lat – potem musi się dokształcać na własną rękę. Nikt jednak nie powiedział, że dla urozmaicenia swojego dorosłego życia nie można inspirować się szkolnymi motywami, zakładając na przykład strój uczennicy. Wzory i kolory inspirowane tradycyjnymi damskimi mundurkami, zmienione jednak tak, by podobały się nie nauczycielom, a noszącym je paniom i, co równie ważne, panom, którzy będą je w nich podziwiać.

Powrót do przeszłości

Lata szkolne czy studenckie z reguły budzą dobre skojarzenia. Spontaniczne wypady ze znajomymi, wspólna nauka po nocach, niezobowiązujące randki, nowe znajomości. Po skończeniu edukacji te beztroskie chwile często zmieniają się w szarą rutynę. Czemu więc nie przypomnieć sobie tych kolorowych chwil, chociażby na chwilę? Strój uczennicy to doskonała opcja na takie właśnie urozmaicenie codzienności. W wersji „dla dorosłych” może on budzić kontrowersje – ale to właśnie dzięki temu jest też taki lubiany. Z jednej strony sprawia, że pani, która go zakłada, zmienia się w niewinną i poważną studentkę, gotową do uroczych flirtów w uczelnianej bibliotece, a z drugiej, dzięki odważnemu i zmysłowemu fasonowi „mundurka”, odsłaniającemu to i owo, staje się kuszącą kobietą świadomą swojej atrakcyjności.

Jest to oryginalne połączenie eleganckiego ubioru na oficjalne okazje z wyrafinowaną, ponętną bielizną kusicielki. Każdy wzór stroju uczennicy jest inny: różnią się kształtem bluzki, krojem spódniczki, wzorem przewodnim czy dodatkami. Grzeczny krawat czy szelki kontrastują z obcisłym, bardzo krótkim topem, a tradycyjna, szkolna krata, w zależności od tego, czy znajduje się na elementach bluzeczki czy na spódnicy – podkreśla dekolt lub nogi. Doskonałej jakości, wygodny strój uczennicy wprowadza powiew młodzieńczej siły, świeżości i erotyzmu do życia codziennego. Paniom pozwala przypomnieć sobie jak to jest być pożądaną, namiętną studentką, a panom poczuć, że mogą ponownie zdobyć najlepszą (nie tylko pod względem ocen) uczennicę w klasie.

Dla kogo?

Strój uczennicy to doskonały prezent dla pań świadomych swojego ciała, które lubią eksperymenty i odważne zabawy. Taka „piżamka” pozwala każdej kobiecie odnaleźć w sobie dziewczęcy wdzięk i urok, a zarazem sprawia, że może sobie ona przypomnieć, że nawet, po skończeniu szkoły, można być niegrzeczną prymuską o bogatej wyobraźni i można dawać upust swoim fantazjom. Nauka nowych rzeczy przychodzi dużo łatwiej, a na pewno ciekawiej, w stroju uczennicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here