Koszulki z napisami – co jest modne w tym sezonie?

0
1414

Gładkie białe i czarne t-shirty to oczywiście uniwersalny ciuch, który powinien znaleźć się w każdej – zarówno kobiecej, jak i męskiej szafie. Czasem jednak ta jednolitość stroju nudzi. Jak urozmaicić swój outfit? Dobrym rozwiązaniem są koszulki z napisami. Będą pasowały do każdej stylizacji i pory roku.

Koszulki z napisami – jaką pełnią rolę?

Jeszcze kilkanaście lat temu na nadruki na t-shirtach patrzyło się wyłącznie pod kątem atrakcyjności danego wzoru. Ważne były połączenia kolorystyczne i obecne na nich grafiki. Ewentualnie kupowano koszulki z nazwami zespołów muzycznych, ale nosiła je z reguły tylko młodzież albo osoby, wybierające się na koncerty. Dzisiaj t-shirty mają do przekazania znacznie więcej. Ważny jest nie tylko wzór, ale również treść koszulki. Poprzez charakterystyczny nadruk wyrażamy siebie – swój stosunek do świata, swoje preferencje religijne i polityczne, a także informujemy otoczenie o tym, jaki mamy nastrój. Koszulki z napisami pełnią zatem zdecydowanie ważniejszą rolę. Jak dobrać odpowiedni t-shirt? Co jest modne w tym sezonie?

Śmiesznie i sarkastycznie

Wyjątkową popularnością cieszą się między innymi śmieszne koszulki z napisami. Znajdą się tam kawały o teściowych, żonach i mężach. Będą z pewnością nawiązania do powszechnie znanych kawałów i powtarzanych sloganów. Spory wybór będą miały osoby, które mają dystans do siebie. Zabawne t-shirty niejednokrotnie wyśmiewają bowiem pewne, ludzkie przywary, jak słabość do słodyczy, lenistwo, domatorstwo, a nawet tendencję do zasypiania po kilku lampkach wina lub kuflach piwa.

Polityczne i kontrowersyjne

Jeżeli wolisz postawić na nieco mocniejszy przekaz, z pewnością zainteresują Cię koszulki z napisami politycznymi. Komentują one sytuację polityczną nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Najczęściej pojawiają się na nich wizerunki polityków, ich powiedzonka albo gafy, które kiedyś „strzelili”. Nosząc taką koszulkę można wyrazić swoją sympatię lub antypatię do przedstawicieli określonych partii politycznych lub wyznawców określonych poglądów.

Filmowe, muzyczne i książkowe

No i nieśmiertelne pozostają wciąż koszulki z nazwami zespołów albo tekstami z filmów lub książek. Sprawdzą się nie tylko na wyjścia do kina, na koncert albo spotkania autorskie, ale również do codziennego noszenia. Z osobą, noszącą taki t-shirt, łatwiej zagaić rozmowę, bo wiadomo, że temat muzyczny, filmowy lub książkowy będzie uniwersalny i zawsze na czasie.

Co będzie modne w tym sezonie?

W tym sezonie będą dominowały zabawne nadruki. Najczęściej kupowane będą również koszulki z napisami i grafikami, związanymi z Harrym Potterem, jednorożcami i buldogami francuskimi. No i oczywiście wciąż na topie pozostaną koszulki muzyczne i filmowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here