Komoda retro - czyli meblowy powrót do przeszłości

Jednym z popularniejszych nurtów obecnego projektowania wnętrz jest powrót do wzornictwa lat przeszłych. Styl retro to aranżacja wystroju wnętrza, którą charakteryzowały się lata 50-te i 60-te. Cechą szczególną mebli z tego okresu były solidne materiały i ciekawa kolorystyka. We wnętrzach urządzonych w stylu retro nie brakuje drewna, szkła, metalu, czy płótna z dodatkiem żywej roślinności.

Styl retro dzisiaj różni się jednak od aranżacji czasów PRL-u i wprowadza na salony mnóstwo różnorodnych kolorów i wzorów. Meble w tym stylu wykonane mogą być z litego drewna lub ze sklejki, która często uznawana jest za bardziej wytrzymałą.

Komoda – funkcjonalność w pięknym opakowaniu

Jednym z mebli, które świetnie sprawdzają się w meblowym powrocie do przeszłości jest komoda. To mebel, który wkomponuje się w każdą aranżację, niezależnie od estetyki i stylu, który jest wiodącym w danym pomieszczeniu. Komoda przyda się nie tylko w salonie. To mebel, który w sypialni przechowa Twoje ubrania, dodatki i bieliznę, w przedpokoju czapki, szaliki i preparaty do czyszczenia butów, a w kuchni przyprawy i przetwory.

Komoda to ważny mebel. Stanowi dopełnienie aranżacji całego salonu. Jest zarówno praktycznym meblem, jak i atrakcyjnym wizualnie dodatkiem. Komoda w salonie stanowić może funkcjonalne miejsce na przechowywanie wszelkich osobistych przedmiotów, a także można wykorzystać ją pod telewizor.

Komoda retro – mebel idealny dla Twojego wnętrza

Komoda retro to doskonała alternatywa dla szafy, pomieści wszystkie Twoje rzeczy, a jednocześnie nie zajmuje zbyt dużo miejsca. A przy tym idealnie wkomponowuje się we wnętrza stylowe i eleganckie. Drewniane wykończenie w stylu retro świetnie sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych jak i klasycznych.

W sklepie Meble.pl czeka na Ciebie bogata oferta komód, pośród których znajdziesz także komody w stylu retro. Dla amatorów oryginalnych mebli i dodatków polecana jest komoda z serii OFF lub TUD. Sprawdź, który mebel spełni wszelkie Twoje oczekiwania i potrzeby i dopełnij swoje wnętrze najlepszą komodą retro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here