bukiet kwiatów
fot. Pixabay.com

Każda kobieta uwielbia być obdarowywana kwiatami. Niezależnie od tego, czy jest ku temu okazja, czy też po prostu bez okazji. Wówczas czuje się naprawdę wyjątkowo. Doceniona, zauważona, piękna i potrzebna. Panowie, kupujcie więc kwiaty dla swoich kobiet jak najczęściej! Sami zobaczycie, jakie będą tego efekty!

Przeczytaj też: http://www.rotunda.pl/jak-wybrac-idealne-kwiaty-dla-kobiety/

Dlaczego warto podarować kwiaty w prezencie?

Panie nie są tak skomplikowane, jak panom się czasem wydaje. Gdy nad Waszym wspólnym horyzontem właśnie wisi gradowa burza, macie ciche dni lub po prostu za Wami ciężki poranek, po drodze z pracy kup ukochanej kwiaty. Gwarantujemy Ci, że taki podarunek sprawi, że wszelkie Wasze problemy i niesnaski rozpłyną się we mgle!

Dlaczego kwiaty są dla kobiet tak ważne? Każdy kwiat ma swoją symbolikę. Gdy kobieta dostaje bukiet czerwonych róż, czuje się kochana, pożądana i naprawdę potrzebna swojemu ukochanemu. Białe róże natomiast wyrażają szczerość intencji i niewinność. W herbacianych różach panie upatrują symboli sympatii i radości.

Nie tylko róże możesz podarować ukochanej. Tulipany, szczególnie wczesną wiosną, kiedy zwiastują budzącą się do życia przyrodę i nowy etap w Waszej wspólnej wędrówce, są doskonałym prezentem dla ukochanej kobiety. Warto je również podarować mamie czy siostrze, z pewnością wywołają uśmiech na ich twarzach, a może nawet popłyną łzy wzruszenia.

Bukiety kwiatów dla kobiet

Jeśli zdecydujesz się na ofiarowanie kobiecie bukietu kwiatów, złożonego głównie z goździków, pamiętaj o tym, co one symbolizują – goździki to oznaka miłości, romansu i podkreślenie kobiecości. Czerwone będą więc wyrazem namiętności i miłości, a także pasji i podziwu. Białe goździki prezentują natomiast przywiązanie i miłość, można więc je kupić mamie na Dzień Matki.

Jeśli jednak w swoim bukiecie chcesz połączyć kilka rodzajów kwiatów tak, aby był on jak najbardziej kolorowy i radosny, nie musisz się nad tym zastanawiać. To doskonały pomysł! Kobiety kochają takie bukiety. Pamiętaj jednak, aby liczba kwiatów w bukiecie była nieparzysta. Nie wiesz, czy Twoja ukocha nie przywiązuje do tej liczby wagi, więc lepiej w takim wypadku nie ryzykować i nie popełnić żadnej gafy.

Zobacz też: http://www.sistars.pl/jak-dobrac-ubrania-do-figury-klepsydry/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here