Gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www

Certyfikat SSL, żeby był wiarygodny, musi zostać kupiony od zaufanego dostawcy. Jeśli dostawca w jakiś sposób straci zaufanie, twórcy przeglądarki mogą nawet wycofać ich obsługę ze swojej przeglądarki. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że zaufany certyfikat SSL może podnieść pozycję witryny, np. w Google, operującym największą wyszukiwarką na świecie.

Wiele osób zadaje sobie pytanie. Czy istnieją dobre i tanie certyfikaty SSL? Ciekawym dobrym i tanim rozwiązaniem wydaje się być certyfikat SSL w kru.pl, który można kupić już od 29,99 zł. To i reszta rozwiązań zdają się być szyte na miarę potrzeb każdego klienta. Certyfikat jest gwarantem, że gdy klient loguje się na naszą stronę, jego dane będą szyfrowane wykorzystaniem najwyższej jakości standardów kryptograficznych.

Operator oferuje 3 rodzaje walidacji: DV (Domain Validation), które są najszybciej przyznawane. EV (Extended Validation) o najwyższym poziomie bezpieczeństwa, czy też OV (Organization Validation), wymagające (podobnie jak EV) weryfikacji dokumentów, potwierdzających, że podmiot zamawiający jest tym, za kogo się podaje, co zwiększa wiarygodność firmy go posiadającej. Istotną kwestią jeśli chodzi o certyfikaty SSL, jest również tzw. zielona kłódka, którą niestety gwarantuje jedynie opcja EV, a która gwarantuje największe zaufanie u klientów. Należy jeszcze zwrócić jeszcze uwagę na certyfikaty typu SSL Wildcard, które pozwalają na ochronę wszystkich subdomen podłączonych do domeny.

Podsumowując: certyfikat SSL jest niesamowicie ważną rzeczą, dla każdej firmy, która zamierza prowadzić swoją stronę internetową, szczególnie jeśli zawiera ona moduł e-commerce. Sam koszt SSLa zwraca się w postaci zaufania uzyskanego od klientów, które bezpośrednio zwiększa zyski. Sam SSL zwiększa również wiarygodność wśród potencjalnych kontrahentów, co również bezpośrednio przekłada się na zyski firmy i umożliwia zawieranie korzystniejszych umów. Dlatego jeśli chcemy prowadzić działalność w sieci, lepiej zaopatrzyć się w dobrego taniego SSL w kru.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here