Figura jak u modelki

Piękna sylwetka bez grama tłuszczu to marzenie wielu kobiet. Osiągnięcie takiego celu bywa jednak czasem pasmem wielu wyrzeczeń i rezygnacji z ulubionych produktów. Nie zawsze jednak stosując wszystkie zalecenia, udaje się zgubić zbędne kilogramy. Najgorsze obszary to brzuch i uda, szczególnie ich wewnętrzna część.

Liposukcja brzucha zalecenia oraz liposukcja cena

Odsysanie tłuszczu to jedna z metod, aby pozbyć się tego uciążliwego i niechcianego nadmiaru tkanki. Zanim jednak kobieta podda się zabiegowi, musi się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim chirurg prowadzący przeprowadzi konsultację czy nie ma przeciwwskazań, aby liposukcja brzucha mogła być wykonana.

Następnie przeprowadzane są zlecone badania krwi, ekg i rtg. Dopiero po otrzymaniu prawidłowych wyników można poddać się zabiegowi. Po wykonanym odsysaniu również należy stosować się do kilku zaleceń.

Przede wszystkim należy regularnie pojawiać się na wizytach kontrolnych. Liposukcja brzucha nie jest bardzo inwazyjnym zabiegiem, niemniej jednak jak w przypadku każdej ingerencji, należy konsultować się z lekarzem.

Liposukcja cena jest uzależniona od zakresu zabiegu, niemniej jednak zazwyczaj waha się w granicach kilku tysięcy złotych. W celu odpowiedniego efektu kończowego zaleca się odsysanie tłuszczu w serii indywidualnie ustalonych zabiegów.

Jakie efekty daje odsysanie tłuszczu?

Liposukcja brzucha trwale i skutecznie usuwa nagromadzoną tkankę tłuszczową. Służy modelowaniu sylwetki w miejscach szczególnie odpornych na ćwiczenia i dietę. Należy jednak pamiętać, że nie jest to metoda odchudzania i nie rozwiąże wszystkich problemów związanych z nadwagą czy złym odżywianiem.

Sam zabieg trwa do trzech godzin i jest stosunkowo mało inwazyjny. Po zabiegu należy stosować odpowiednie ubranie uciskowe, które wspomaga gojenie i obkurczanie się skóry. Zalecane są również masaże i inne zabiegi ujędrniające. Efekty liposukcji widać niemal od razu, niemniej jednak na ten końcowy trzeba czekać około 3 miesiące. Dopiero po ustąpieniu obrzęku i przebudowie poruszonej tkanki tłuszczowej.

Dodatkową zaletą liposukcji jest to, że nie uszkodzone tkanki tłuszczowe można wykorzystać ponownie, na przykład do powiększenia piersi, wymodelowania pośladków czy spłycenia zmarszczek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here