Ewa Wachowicz inspiruje

Wielu miłośników gotowania na początku swej drogi szuka sprawdzonych przepisów i wzoruje się na swoich idolach. W przypadku osób, które lubią eksperymentować w kuchni, spora inspiracją jest była vicemiss Polski, Ewa Wachowicz, która prowadzi swój blog kulinarny, a także znany i lubiany program telewizyjny, w którym dzieli się swoją pasją do gotowania, a także sprawdzonymi przepisami.

Każdy, kto szuka sprawdzonych przepisów oraz inspiracji powinien odwiedzić blog kulinarny ewa-wachowicz.pl, na którym autorka dzieli się swoimi doświadczeniami, a także udziela licznych wskazówek, które niejednokrotnie mogą wprowadzić nutę świeżości do naszej kuchni lub zainspirować do zmiany nawyków żywieniowych. Pani Ewa, miłośniczka kulinariów napisała serię książek, w których umieściła wiele przepisów, które prezentowała w programie Nowe przepisy Ewy Wachowicz. W jej książkach możne też znaleźć liczne przepisy kulinarne z programu Ewa gotuje. Seria książek może być idealnym prezentem dla kogoś, kto uwielbia spędzać czas w kuchni i poszukuje nowych pomysłów lub pragnie urozmaicić dotychczas serwowane dania o nowe składniki lub rozwiązania.

Sztuka gotowania wbrew pozorom nie jest oczywista i prosta, często wymaga wielu prób oraz godzin poświęconych na osiągnięcie zamierzonego efektu czy smaku. Szczególnie trudną sztuką wydawać by się mogło jest cukiernictwo oraz nowoczesne metody zdobienia tortów na różne okazje. Coraz częściej widać i słychać, jak poszczególne osoby oferują własnoręcznie robione torty, które zazwyczaj wykonane są z naturalnych składników, lub które mają na celu uwzględnienie wszystkich obecnie panujących trendów, w tym moda na veganizm itp. Ewa Wachowicz dzieli się swoimi doświadczeniami nie tylko podczas programu telewizyjnego, ale również na swoim blogu kulinarnym i w wydanych przez siebie książkach. Jej osoba wydaje się być o tyle wiarygodna, że z racji pełnionej w młodości funkcji vicemiss Polski stara się, by jej kuchnia była lekka i nie przyczyniała się do odkładania się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej.

Kętrzyn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here