Biustonosze bez ramiączek – jak je wybierać, by były komfortowe?

0
376

Biustonosze bez ramiączek to specjalistyczny i wyjątkowo praktyczny rodzaj bielizny dla pań. Kobiety doskonale wiedzą, że nosząc bluzki i sukienki z odkrytymi ramionami, konieczny jest także dobór biustonosza tak, by jego ramiączka nie zepsuły całego efektu estetycznego. Trzeba sobie jednak jasno powiedzieć, że biustonosze bez ramiączek dla wielu kobiet są dość problematyczne. Panie zdają sobie bowiem sprawę z tego, że najmniejszy ruch może sprawić iż zsuną się one z piersi i wprawią panie w niemałe zakłopotanie. Jednak kluczem do sukcesu jest odpowiednie dobranie takiego biustonosza, by był on komfortowy w noszeniu. Jak więc to zrobić?

Odpowiedni rozmiar biustonosza bez ramiączek kluczem do sukcesu

Odpowiednie dobranie rozmiaru biustonosza bez ramiączek wydaje się być jednym z najważniejszych aspektów, na jakie kobiety powinny zwrócić uwagę. Dlaczego? Otóż wystarczy spojrzeć jedynie na budowę tego typu bielizny. Oprócz miseczek, biustonosz bez ramiączek posiada jedynie tylne zapięcie, które będzie odpowiadało za to, że utrzyma się on w odpowiednim miejscu przez cały czas. Wobec tego, panie w tym wypadku nie powinny sugerować się tradycyjnymi rozmiarami biustonosza, a powinny poświęcić czas na przymierzenie modelu bez ramiączek. Często dobrym rozwiązaniem jest wybranie nieco większej miseczki, która zakryje piersi, wraz z nieco mniejszym obwodem, dzięki czemu taki biustonosz idealnie utrzyma się zarówno na piersiach jak i na plecach. Dobrany w ten sposób biustonosz bez ramiączek z pewnością nie będzie się zsuwał wraz z podniesieniem rąk.

Wybierzmy biustonosz bez ramiączek wysokiej jakości

Biustonosze bez ramiączek obecnie dostępne są praktycznie wszędzie. Znajdziemy je w każdym możliwym sklepie, co jednak nie oznacza, że są one takie same. Jeśli chcemy zapewnić sobie wyjątkową wygodę i komfort noszenia, powinnyśmy stawiać na modele najwyższej jakości jak np. https://www.kontri.pl/pl/menu/biustonosze/specjalistyczne/bez-ramiaczek-872.html. W ten sposób będą one idealnie dopasowane i będą utrzymywały się na właściwym miejscu przez cały czas.

A może samonośne biustonosze bez ramiączek?

Jeśli panie dalej nie mogą przekonać się do tradycyjnych biustonoszy bez ramiączek, może warto zdecydować się na modele samonośne? Nie posiadają one tylnego zapięcia, zaś w ich miseczkach znajduje się łagodny klej. Biustonosze samonośne przykleja się bezpośrednio do piersi, dzięki czemu przez cały dzień mogą one pozostać na właściwym miejscu. Z pewnością warto to rozwiązanie również rozważyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here