Uzupełnij braki włosów

Łysienie oraz problemy z włosami to czynniki wedle psychologów będące jednymi z kluczowych przyczyn depresji zarówno u mężczyzn i kobiet. Wynika to z tego, iż fryzura to ważna część osobowości człowieka oraz jego wizerunku, który przecież jest ważną rzeczą. Jednak w XXI wieku przy obecnej technologii nie ma co się martwić włosami. Najnowsze metody uzupełniania i transplantacji włosów pozwalają na znaczne zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie problemów związanych z utratą włosów. W tym artykule opisane zostaną dwie tego typu metody – uzupełnianie włosów warszawa oraz transplantacja włosów warszawa.

Czym jest uzupełnianie włosów warszawa?

Uzupełnianie włosów przeprowadzane w warszawskich klinikach medycyny estetycznej to zabieg prowadzący do uzupełniania pustych fragmentów skóry głowy, które z różnych przyczyn utraciły cebulki włosów. Przyczyn jest wiele – należą do nich oczywiście stres, niewłaściwe odżywianie i stosowanie używek, ale również niezależne od człowieka geny przekazane przez przodków lub mutacje zachodzące bez udziału i woli człowieka. Zabieg uzupełniania pozwala wstrzelić włosy w puste miejsca i jest to zabieg przeznaczony zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, gdyż należy pamiętać, że ich również (choć w mniejszym stopniu) dotyka problem łysienia.

Uzupełnianie włosów polega na wstrzeliwaniu w sztucznie ukształtowaną warstwę naskórka włosów co powoduje wygląd i wrażenie naturalności fryzury i jej pełności bez braków i niedociągnięć. Nie jest to jednak rozwiązanie dla osób, które mają bardzo duże braki lub całkiem tracą włosy na większej części skóry głowy. Polecanym zabiegiem dla takich osób będzie transplantacja włosów warszawa.

Przeszczep włosów warszawa, wady i zalety

Osoby, które utraciły większość włosów aby odbudować ich strukturę winny poddać się transplantacji włosów znanej jako przeszczep włosów warszawa. Wspomniany zabieg polega na chirurgicznym wszczepianiu cebulek włosów w skórę głowy. Metoda jest bezpieczna gdyż cebulki włosów są pobierane bezpośrednio od pacjenta jednak z innych miejsc na jego ciele. Cebulki są wszczepiane i po okresie dojścia do siebie pacjenta rosną i uzupełniają fryzurę.

Jedynymi wadami tego typu zabiegu nie są czynniki zdrowotne zaś finansowe i organizacyjne. Zabieg nie jest tani, wymaga też sprawdzonej kliniki i wysokiej klasy specjalistów jak i najnowocześniejszego sprzętu. Jednak warszawskie kliniki spełniają te wymogi, co sprawia, że klient spokojnie może poddać się tam omawianemu zabiegowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here