Pasza dla koni

Hodowla koni wymaga od opiekunów sporego doświadczenia, jak również odpowiedniej opieki nad zwierzakami. Hodowca musi zadbać o dobre warunki, w których przebywa istota żywa, jego higienę oraz wykarmienie. Czym karmić konie? Jak uzupełniać ich dietę? Gdzie zaopatrzyć się w produkty spożywcze i uzupełniające?

Pokarm dla koni

Suplementy i pasza dla koni to podstawa prawidłowego i zrównoważonego odzywania zwierząt. Dobrze dobrane pożywienie spełnia wiele funkcji i zapewnia prawidłowy rozwój i wzrost. Do najbardziej powszechnych właściwości paszy i suplementacji należą m.in.:

– wysoka strawność,
– odpowiednio wyważone składniki,
– bogactwo energetyczne,
– pełnoporcjowość,
– wiele innych.

Produkty pełnowartościowe wpływają na wiele sfer życia i rozwoju konia. Są nimi:

– prawidłowy wzrost i rozwój kości,
– wspieranie odporności,
– poprawa płodności,
– poprawa mleczności,
– zapewnia utrzymanie dobrej kondycji,
– itp.

W wyborze suplementacji wiele hodowców może mieć wątpliwości. Co wybrać granulat dla koni czy musli dla konia?

Zarówno granulat, jak i musli posiada wiele charakterystycznych dla siebie właściwości. Pokarm należy dobrać do konia, jego rodzaju, masy i zapotrzebowania. Suplementy i pasze dla konia podzielone są na wiele kategorii, z których każda posiada inne atuty. Podając musli hodowca jest bardziej świadomy składy pożywienia, a sam pokarm wygląda „bardziej apetycznie”.
Pasze dla koni ze sklepu masterspolska.pl to produkty idealne dla wielu rodzajów koni. Produkty firmy to pożywienie objęte zasadami i wymogami GMP, a sama produkcja odbywa się w sposób nowoczesny i innowacyjny. Produkty oferowane przez firmę to pasze i suplementy bezpieczne, odpowiednio wyważone, z umiarkowaną zawartością białka i energii. Artykuły te zostały dokładnie przetestowane i sprawdzone, jak również posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Wszystkie akcesoria pochodzące ze sklepu Masters przeznaczone są dla koni różnego przeznaczenia i dzięki nim ich dieta będzie zbilansowana i pełnowartościowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here