Maszyny do przetwórstwa żywności od ERY Food Machinery – poznaj działanie specjalistycznego sprzętu

ERY Food Machinery jest firmą, która specjalizuje się w handlu maszynami do przetwarzania i pakowania żywności. Działamy w przemyśle spożywczym od wielu lat i dostarczamy specjalistyczne urządzenia na wiele rynków europejskich. W dzisiejszym wpisie pokrótce przedstawimy działanie i cechy najpopularniejszych maszyn używanych w zakładach przetwórstwa żywności – zapraszamy

Wilki masarskie – efektywne maszyny do mielenia mięsa 

Wilki masarskie to urządzenia idealnie sprawdzające się w miejscach takich jak sklepy mięsne, stoiska mięsne w supermarketach, firmach zajmujących się cateringiem, restauracjach i zakładach przetwórstwa mięsnego. Są to maszyny służące do mielenia mięsa w ilościach przemysłowych.

Nowoczesne modele od najlepszych producentów na rynku cechują się mocnymi silnikami pojemnymi zbiornikami, wysoką wydajnością, ostrymi, nowoczesnych ostrzami, szeregiem zabezpieczeń eliminujących ryzyko skaleczenia podczas pracy oraz łatwo demontowanymi elementami, które umożliwiają proste czyszczenie.

Kutry masarskie – do produkcji wysokogatunkowych wędlin i pasztetów. 

Kutry masarskie wykorzystywane są w zakładach przemysłu spożywczego do przygotowania farszu mocno rozdrobnionego, o wysokich parametrach wiązania masy.

Na stronie ERY Food Machinery znajdziesz szeroki wybór kutrów masarskich, wśród których znajdują się takie modele jak m.in.

  • kuter przelotowy, 
  • kuter misowy,
  • kuter masarniczy próżniowy.

Wszystkie dostępne modele wysokiej klasy maszyny wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki użytym materiałom sprzęty te są niezwykle solidne i niezawodne

Pakowarki próżniowe – szczelne i trwałe zamknięcia

Niezależnie co produkujemy, na koniec zazwyczaj trzeba gotowy produkt szczelnie zamknąć i przygotować do transportu do sklepu, lub do dalszej obróbki. Najlepszym sposobem zapewniającym doskonałą ochronę jest zastosowanie pakowania próżniowego. Urządzenia do tego przeznaczone tworzą niezwykle szczelne zamknięcie w postaci mocnego zgrzewu. Niezwykle popularne modele pakowarek są bardzo proste w obsłudze, a cały proces jest bardzo szybki.

Pakowaczki próżniowe dostępne w naszej ofercie to urządzenia, które doskonale sprawdzają się w zakładach przetwórczych i przemysłowych, w branży spożywczej, a także w gastronomii. Różnorodność pod względem wielkości i mocy pozwoli Ci dopasować model do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą ERY Food Machinery. Gwarantujemy jakość obsługi na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami już dziś i znajdź urządzenie spełniające Twoje wymagania – zapraszamy na stronę https://eryfood.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here