Łagodzenie bólu dzięki Meriden Axone

0
598

Meriden Axone to urządzenie, które wykorzystywane jest do łagodzenia bólu oraz wzmacniania mięśni i lokalnego pobudzania krążenia krwi. Jednak z powodzeniem może być również stosowane do masażu i rozluźnienia napiętych partii mięśni. Jego atutami jest niewielki rozmiar, co owocuje swobodą przenoszenia. Poniższy artykuł scharakteryzuje istotę działania tego urządzenia oraz sposoby jego zastosowania.

Meriden Axone, kompaktowe urządzenie dostępne w sklepie internetowym

Specjalistyczny aparat do elektrostymulacji marki Meriden, wykorzystuje zaawansowaną technologię elektrycznej stymulacji mięśni oraz nerwów. Dlatego właśnie dedykowany jest osobom posiadającym wszelkiego rodzaju bóle mięśniowe. Kompleksowe działanie Meriden Axone w znacznym stopniu zneutralizuje ból oraz wzmocni mięśnie. Jego kolejnym zastosowaniem jest punktowe pobudzanie krążenia krwi, dlatego z powodzeniem mogą stosować go osoby mające dolegliwości związane z nieprawidłowym krążeniem. Będzie również idealnym wyborem dla osób, które potrzebują urządzenia, które pomoże im się zrelaksować i rozluźnić napięte partie mięśni. Innowacyjna metoda przezskórnej stymulacji nerwów, została zatwierdzona jako w pełni kliniczny sposób łagodzenia oraz leczenia przewlekłych dolegliwości bólowych. Istota działania Axone Meriden polega na generowaniu odpowiednik impulsów elektrycznych, które posiadają niską częstotliwość. Są one przesyłane za pomocą odpowiednich elektrod do włókien mięśniowych oraz nerwowych. W ten właśnie sposób dokonuje się ich stymulacja. Z całą mocą zaznaczyć należy, że korzystanie z urządzenia jest w pełni bezpieczne i nie powoduje żadnego bólu. Jeżeli dana osoba cierpi na dolegliwości takie jak bóle głowy, bóle menstruacyjne, nerwobóle, dokuczliwe bóle stawów i pleców, które powodowane są różnymi czynnikami powinna wybrać Axone Meriden i zapomnieć o cierpieniu.

Intuicyjna obsługa i wiele możliwości

Elektrostymulator wyposażony jest w pięć trybów, które posiadają różne kombinacje impulsów. Takie rozwiązanie stwarza możliwość dostosowania odpowiednich impulsów do indywidualnych potrzeb. Poszczególne programy uruchamiane są stopniowo, zapobiega to występowaniu szybkich i nieprzyjemnych wstrząsów prądu. Axone Meriden zaprogramowany jest do samodzielnej i łatwej obsługi. Instrukcja dołączona do urządzenia w prosty sposób omawia wszystkie najważniejsze zagadnienia związane z użytkowaniem. Meriden Axone to urządzenie przynoszące ukojenie w bólu, które może być stosowane w placówkach zdrowia oraz przez użytkowników prywatnych. Dlatego warto odwiedzić sklep internetowy firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here