Od teatru pedagogicznego do teatru terapeutycznego – książka

Już wkrótce kolejna premiera na naszych stronach – tym razem publikacja z psychodramy. Bądzcie czujni – recenzja i konkurs wkrótce!

Lato z książką – Łeba, Szczyrk, Mikołajki

 Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu „Lato z książką” organizowanym przez Zysk i S-ka Wydawnictwo .Po spektakularnym sukcesie I edycji, twórcy eventu postanowili kontynuować jego organizację. W tym roku „Lato z książką” odwiedzi ponownie Łebę, a także Szczyrk i Mikołajki.

Smakuj życie – Kultura bez przemocy

Z początkiem września w Lublinie powitamy smaki z każdego zakątka Europy. Największe kulinarne święto regionu zbliża się wielkimi krokami. Europejski Festiwal Smaku zaplanowany na weekend od 5 do 7 września dostarczy mieszkańcom miasta i przyjezdnym niesamowitych wrażeń – i to nie tylko smakowych.

TEATRALNE WARSZTATY DLA TATY – Teatr Pijana Sypialnia zaprasza

Teatr Pijana Sypialnia przygotował razem z klubokawiarnią Znajomi Znajomych cykl otwartych warsztatów teatralnych dla dorosłych. Z okazji Dnia Ojca specjalna odsłona projektu. Wstęp wolny!

Konferencja PSYCHOTERAPIA A KULTURA – „Diagnoza cywilizacji sukcesu”

W dniach 18-19.10.2014 w Warszawie odbędzie się I Interdyscyplinarna Konferencja „PSYCHOTERAPIA A KULTURA” nt.„Diagnoza cywilizacji sukcesu”. 

Stand-up Polska gra charytatywnie

Wszyscy mamy problemy. My mamy problemy, Wy macie problemy i Oni mają problemy. Nie każdy problem da się rozwiązać, ale wierzymy, że mając cel i zasoby uda rozwiązać się większość z nich. Jeśli można, to dlaczego tego nie zrobić?!

Telefon zaufania – uzależnienia behawioralne

Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego uruchomił telefon zaufania 801-889-880, dedykowany osobom cierpiącym z powodu uzależnień behawioralnych oraz ich bliskim.

Filmoteka Psychodynamiczna – Ida

Mazowieckie Centrum Psychodynamiczne i Kino Luna Centrum Artystyczne zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu „Filmoteka Psychodynamiczna – od relacji do więzi ”. Tym razem przyjrzymy się obsypanemu nagrodami filmowi „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego.

II Ogólnopolska Interdyscyplinarna Konferencja Kół Naukowych „Człowiek w sytuacji stresowej”

Przedstawiciele Sekcji Psychologii Lotniczej i Kosmicznej Koła Naukowego Studentów Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie zapraszają na II Ogólnopolską Interdyscyplinarną Konferencję Kół Naukowych o tematyce „Człowiek w sytuacji stresowej”.

Nas dwoje czyli miłosna układanka Marii Rotkiel już w księgarniach

Znana i ceniona psycholog – Maria Rotkiel – ujawnia sekrety udanego związku! Recenzja książki już wkrótce u nas!


magazyn psychologiczny tu i teraz © 2010-2014
bokodesign.com
Created by Chili IT