Warsztaty Smakuj Życie – Europejski Festiwal Smaku w Lublinie

Już od sześciu lat wrzesień w Lublinie kojarzy się z Europejskim Festiwalem Smaku. To olbrzymie wydarzenie interdyscyplinarne zawierające pokazy kulinarne, degustacje, festiwal piwa, wina, kawy, koncerty, wystawy, spektakle teatralne oraz warsztaty i wykłady. W tym roku muzyczną gwiazdą festiwalu będzie legendarny zespół OMEGA, ze swoim specjalnym koncertem na 25-lecie wolności. Wystąpią również zespół Shantel, Voo Voo, Kayah z Transoriental Orchestra oraz Sztywny Pal Azji.  

TEATR NA LEŻAKACH PRZENOSI SIĘ NA ŻOLIBORZ

Koce, leżaki i widowiska muzyczne Teatru Pijana Sypialnia, czyli cykl „Teatr na leżakach”, który przyciągnął już setki widzów, przenosi się na Żoliborz. 12 sierpnia weźcie koc i wpadajcie do jedynego takiego teatru tego lata w Polsce. Zobaczycie „Wodewil Warszawski”. Start o 20.30 w Prochowni Żoliborz, w parku przy Placu Wilsona. Wstęp wolny. 

4th INTERNATIONAL CONFERENCE „ASPECTS OF NEUROSCIENCE”

Fourth edition of the „Aspects of Neuroscience” Conference is coming soon; this year, for the second time, it is going to be international. It is organized by members of the Neurobiology Students’ Scientific Club of University of Warsaw as a part of the „Aspects of Neuroscience” Project.

Nasz patronat: MORDERCA ZA ŚCIANĄ Zabójcze skłonności ludzkiego umysłu. Nowość wydawnicza Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego

Już w sierpniu odbędzie się premiera książki „Morderca za ścianą. Zabójcze skłonności ludzkiego umysłu” autorstwa Davida M. Bussa. Niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że – jak wynika z badań wybitnego psychologa ewolucyjnego Davida M. Bussa – większość ludzi byłaby w stanie zabić. Na podstawie badań własnych, analizy baz danych FBI, wywiadów ze specjalistami i współpracy z Centrum Psychiatrii Sądowej Buss udowadnia, że w większości przypadków mordercy nie są szaleńcami, lecz zwykłymi ludźmi, którzy w danym momencie i z konkretnych powodów są zdolni do zabójstwa. 

Od teatru pedagogicznego do teatru terapeutycznego – książka

Już wkrótce kolejna premiera na naszych stronach – tym razem publikacja z psychodramy. Bądzcie czujni – recenzja i konkurs wkrótce!

Lato z książką – Łeba, Szczyrk, Mikołajki

 Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu „Lato z książką” organizowanym przez Zysk i S-ka Wydawnictwo .Po spektakularnym sukcesie I edycji, twórcy eventu postanowili kontynuować jego organizację. W tym roku „Lato z książką” odwiedzi ponownie Łebę, a także Szczyrk i Mikołajki.

Smakuj życie – Kultura bez przemocy

Z początkiem września w Lublinie powitamy smaki z każdego zakątka Europy. Największe kulinarne święto regionu zbliża się wielkimi krokami. Europejski Festiwal Smaku zaplanowany na weekend od 5 do 7 września dostarczy mieszkańcom miasta i przyjezdnym niesamowitych wrażeń – i to nie tylko smakowych.

TEATRALNE WARSZTATY DLA TATY – Teatr Pijana Sypialnia zaprasza

Teatr Pijana Sypialnia przygotował razem z klubokawiarnią Znajomi Znajomych cykl otwartych warsztatów teatralnych dla dorosłych. Z okazji Dnia Ojca specjalna odsłona projektu. Wstęp wolny!

Konferencja PSYCHOTERAPIA A KULTURA – „Diagnoza cywilizacji sukcesu”

W dniach 18-19.10.2014 w Warszawie odbędzie się I Interdyscyplinarna Konferencja „PSYCHOTERAPIA A KULTURA” nt.„Diagnoza cywilizacji sukcesu”. 

Stand-up Polska gra charytatywnie

Wszyscy mamy problemy. My mamy problemy, Wy macie problemy i Oni mają problemy. Nie każdy problem da się rozwiązać, ale wierzymy, że mając cel i zasoby uda rozwiązać się większość z nich. Jeśli można, to dlaczego tego nie zrobić?!


magazyn psychologiczny tu i teraz © 2010-2014
bokodesign.com
Created by Chili IT