Aukcje poleasingowe

Zakup profesjonalnego sprzętu oraz maszyn jest dziś dla wielu firm działających w branży rolniczej czy budowlanej, rzeczą niemal obowiązkową. Trudno wyobrazić sobie sprawne działanie firmy bez specjalistycznych urządzeń, które mogą czas pracy skrócić i uczynić go bardziej efektywnym. Firmy mają do dyspozycji kupno maszyn nowych, używanych, ale i używanych poleasingowych, które cieszą się w Polsce coraz większą popularnością.

Aukcje poleasingowe – z czego wynika ich popularność?

Rosnące zainteresowanie zakupem urządzeń poleasingowych wynika wprost z ich niskiej ceny, dobrego stanu technicznego i krótkiego czasu używania. Maszyny takie były eksploatowane np. przez firmy budowlane czy rolnicze w okresie spłacania leasingu, a później trafiły na rynek jako sprzęt na bieżąco serwisowany, sprawdzony i gotowy do dalszego użycia. Największą korzyścią, jaką mają takie maszyny poleasingowe, jest dla przedsiębiorców ich cena. Na przykładzie portalu aukcyjnego https://www.klaravik.pl/ zauważymy, że cena ta może być nawet 50% niższa niż w przypadku nowego urządzenia.

Dla przedsiębiorców, którzy chcą dynamicznie rozwijać swoje firmy, taka dobra cena przy jednoczesnej dobrej sprawności technicznej maszyny jest nieoceniona! Pozwala oszczędzać, utrzymać płynność finansową i cieszyć się dobrze działającym sprzętem.

Gdzie szukać ofert poleasingowych?

Aukcje na maszyny rolnicze poleasingowe są dziś tworzone przez specjalistyczne firmy współpracujące z dużymi towarzystwami leasingowymi. Nierzadko to właśnie one wystawiają na sprzedaż swoje urządzenia, dzięki czemu kupujący ma pewność najwyższej jakości takich maszyn, a ich sprawność techniczną często potwierdzają niezależni rzeczoznawcy. Portale takie jak Klaravik można bez problemu znaleźć w internecie, a następnie kupić sprzęt korzystając z ich oferty. Zwykle zakupy realizowane są albo za cenę stałą, albo w formie atrakcyjnej aukcji pozwalającej na wylicytowanie wyjątkowo niskiej ceny. Taka możliwość dotyczy zarówno maszyn rolniczych, budowlanych, jak i autokarów, przyczep, naczep czy samochodów osobowych i dostawczych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here