Rzucanie palenia

Rzucenie palenia nie jest proste. Przekonało się o tym już wiele osób, które od lat walczą z nałogiem. Z drugiej strony nikotyna i inne substancje zawarte w papierosach, takie jak cyjanowodór, tlenek węgla oraz substancje smoliste są niezwykle szkodliwe dla zdrowia. Mają działanie kancerogenne i wywołują szereg innych dolegliwości. Dlatego poddanie się nałogowi i trwanie w nim jest chyba najgorszą z możliwych opcji.

Pomimo wielu trudności, z jakimi borykają się osoby chcące rzucić palenie, warto pamiętać, że na rynku są skuteczne preparaty, które mogą w tym pomóc. Jednym z chętnie wybieranych jest Desmoxan. Jest lekiem ogólnodostępnym i sprzedawanym bez recepty. Jego stosowanie może pomóc w skutecznym rzuceniu palenia i ostatecznym skończeniu z nałogiem.

Desmoxan – sposób działania leku

Kluczem do sukcesu w rzuceniu palenia jest nie tylko odpowiednie nastawienie i silna wola, ale również wybór właściwego produktu. Dla wielu osób jest to Desmoxan. O jego skuteczności przekonało się już wiele osób, które wyszły z tego nałogu. Substancją czynną leku jest cytyzyna, która jest alkaloidem oddziałującym na receptowy nikotynowe. To sprawia, że cytyzyna oddziałuje na ludzki organizm w podobny sposób jak nikotyna. Dzięki temu cytyzyna wypiera nikotynę z organizmu palacza i łagodzi objawy związane z odstawieniem papierosów. Pomaga skutecznie niwelować głód nikotynowy, który dla wielu próbujących rzucić nałóg jest najczęstszą przyczyną niepowodzenia.

Konkurowanie nikotyny i cytyzyny o dostęp do tych samych receptorów pomaga stopniowo zwalczać uzależnienie, nie powodując przy tym trudnych do przezwyciężenia skutków odstawienia tytoniu. Dzięki temu wiele osób, które podjęły się kuracji przy pomocy tego leku, odniosło sukces.

Jak stosować Desmoxan?

W zwalczeniu nałogu może pomóc już jedno opakowaniu leku o zawartości 100 tabletek. Należy jednak pamiętać, że efekt zależy tak naprawdę od wytrwałości i samodyscypliny palacza. Przerwanie kuracji lub powrót do starych przyzwyczajeń przeszkodzi w osiągnięciu sukcesu. Dawkowanie leku zmienia się w czasie trwania kuracji. W jej początkowym okresie obejmującym od 1 do 3 dni można przyjąć maksymalnie 6 tabletek. W kolejnych dniach dawka powinna ulegać stopniowo zmniejszeniu. W niektórych przypadkach stosowanie leku Desmoxan nie jest wskazane. Dotyczy to osób, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku, a także pacjentów z zaburzeniami rytmu serca, po udarze mózgu albo z niestabilną dławicą piersiową. Leku nie powinny również stosować kobiety ciężarne i karmiące piersią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here