Obrazkoterapia Tu i Teraz

 

obrazkoterapiaBlog Obrazkoterapia to miejsce w sieci, gdzie znajdziecie porcję świetnych rysunków o tematyce psychoterapeutycznej.

Autorka, Pani Agnieszka Zapart, która jest psycholożką i psychoterapeutką, z niezwykłą celnością przedstawia w swoich rysunkach psychologiczne dylematy naszych czasów, popularyzując przy tym psychoterapię.

U nas w magazynie znajdziecie na bieżąco uaktualnianą galerię. Każde nasze wydanie będzie wzbogacone o rysunek nawiązujący do aktualnego tematu miesiąca.

Galeria:

 

 

mgr Agnieszka Zapart

Agnieszka ZapartJestem psycholożką oraz certyfikowaną  psychoterapeutką Gestalt.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Warsztat profesjonalnej pracy psychoterapeutycznej zdobyłam w kilkuletniej Szkole Trenerów i Psychoterapeutów GestaltInstytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Posiadam Europejski Certyfikat Psychoterapeuty wydawany przez European Association of Psychotherapy (EAP) oraz Europejski Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt wydawany przez European Association of Gestalt Therapy (EAGT). Ponad to jestem członkiem oraz posiadaczką certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Cały czas doskonalę swoje umiejętności uczestnicząc w konferencjach i warsztatach psychoterapeutycznych.

Na co dzień, prócz praktyki prywatnej, doświadczenie zawodowe zdobywałam na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Samodzielnym Publicznym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Siemianowicach Śląskich, a także wWojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu.

W gabinecie prowadzę psychoterapię indywidualną skierowaną do osób u progu dorosłości i dorosłych.  Swoją pracę poddaję nieustannej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Ponad to od prawie 10 lat interesuję się terapią poprzez ruch i taniec oraz różnymi formami rozwojowej i terapeutycznej pracy z ciałem ze szczególnym uwzględnieniem dokonań Analizy Bioenergetycznej Lowena. Jestem także Instruktorem Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała wydanego przez Instytut Dynamiki Tańca i Ruchu w Essen. 

www.zapart.eu

www.obrazkoterapia.pl