Wystarczy tylko odpowiedzieć na pytania dotyczące naszego magazynu.

Mamy dla Was konkurs z nagrodami książkowymi do wygrania. Wszystkich chętnych zapraszamy do udzielenia odpowiedzi na kilkanaście pytań dotyczących naszego magazynu, które znajdziecie poniżej.

Dla aż dwudziestu osób, które udzielą najciekawszych odpowiedzi przygotowaliśmy nagrody książkowe: „Być w błędzie”; „Manipulacja. Jak się przed nią bronić”; „Prawdziwy koszmar”; „Podejmij wyzwanie”; „Układ” oraz „Zaskórniaki”.

Termin nadsyłania odpowiedzi: 13 kwietnia 2016. Prosimy o wysłanie ich mailem na adres: redakcja@magazyntuiteraz.pl

Oto i pytania (wystarczy kliknąć w obrazek):

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKsiążka. Nasz patronat: Podejmij wyzwanie
Następny artykułNasz patronat – Kurs w języku angielskim: "Film and Percpeption"
Psycholog i psychoterapeuta. Twórca i szef portalu magazyntuiteraz.pl. Popularyzator wiedzy psychologicznej. Swoimi działaniami stara się walczyć z negatywnym stereotypem osób korzystających z pomocy psychiatrycznej i psychoterapeutycznej. W magazynie pisze o psychoedukacji oraz aktualnych wydarzeniach społeczno-politycznych dotyczących opieki psychologiczno-psychiatrycznej w Polsce. Optymista. Pasjonat świata i ludzi. Miłośnik biegania, jogi i jazdy na rowerze. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Prowadzi indywidualną praktykę psychologiczno-psychoterapeutyczną w Jaśle www.gorniakpawel.pl