Kolczyki

Większość kobiet nie wyobraża sobie życia bez kolczyków. W biżuteryjnych szkatułkach posiadamy ich przynajmniej kilka par, tak aby na każdą okazję można było dobrać odpowiednie. Choć jeszcze do niedawna prym wiodły długie kolczyki, dziś coraz częściej decydujemy się na kolczyki celebrytki. Co ciekawe, choć kolczyki celebrytki są niewielkich rozmiarów, zdążyły już skraść serca kobiet na całym świecie. Dlaczego warto je nosić?

Delikatność zawsze w modzie

Kolczyki typu celebrytki, takie jak np. https://www.viadem.pl/pol_m_CELEBRYTKI_Kolczyki-celebrytki-523.html to modele niezwykle delikatne, a wręcz drobne. Niektóre z nich idealnie przylegają do płatka ucha, inne zaś lekko opadają poniżej jego poziomu. Dzięki temu kolczyki celebrytki mogą w bardzo subtelny sposób podkreślić każdą stylizację. Najchętniej wybieramy je na co dzień, kiedy noszenie długich kolczyków jest po prostu niewygodne lub zwyczajnie nie pasują nam one do stroju. Tymczasem wybór kolczyków celebrytek okazuje się idealny nawet jesienią i zimą, gdyż nie haczą one o materiał czapki czy golfu. Wiele kobiet dobiera celebrytki również do nieco bardziej oficjalnych stylizacji, na przykład do małej czarnej czy nawet do sukni wieczorowej. Sprawdzą się one zawsze, gdy chcemy uniknąć nadmiaru biżuteryjnych dodatków. W modzie jest teraz minimalizm, zatem jeśli decydujemy się na dłuższy łańcuszek, to dobrze do niego dobrać lekkie kolczyki typu celebrytki.

Wyraź swój styl

Przylegające do płatka ucha kolczyki celebrytki umożliwiają nie tylko ożywienie stylizacji, ale również pozwalają wyrazić swoje pasje, poglądy czy zainteresowania. Wszystko dlatego, że kolczyki te dostępne są w wielu różnych kształtach. Mogą to być serduszka, kwiatki, kotki, a nawet gitary, perkusja czy motor. Kobiety, które zdecydowały się na więcej, niż jedną dziurkę w uchu, często zakładają kilka kolczyków celebrytek obok siebie, tak aby móc jeszcze wyraźniej zaznaczyć swój własny styl.

Kolczyki nie tylko dla dorosłych kobiet

Zakup kolczyków celebrytek okazuje się być doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla dorosłych kobiet, które poszukują ciekawych dodatków do stylizacji. Ze względu na swój niewielki rozmiar, mogą one stanowić element biżuteryjny dla małej księżniczki, która uwielbia się stroić, a także dla nastolatki. Kolczyki celebrytki są w ich przypadku o wiele bezpieczniejsze, niż długie, wiszące modele kolczyków. Z drugiej jednak strony pozwalają one wyrobić sobie dobry gust, a także nauczyć się odpowiednio dobierać dodatki do strojów. Kolczyki celebrytki mogą okazać się dobrym pomysłem na prezent dla córki, wnuczki czy młodszej siostry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here