O nas

Magazyn Psychologiczny „Tu i Teraz” jest portalem o tematyce poświęconej psychologii i rozwojowi osobistemu. Jesteśmy obecni w internecie od sierpnia 2010 roku.

Piszemy o człowieku, jego osobowości i funkcjonowaniu we wszystkich sferach życia. Przyglądamy się psychologii, psychoterapii i dziedzinom pokrewnym z różnych punktów widzenia. Znajdziecie u nas najświeższe aktualności, wyniki badań, informacje o konferencjach, spotkaniach i warsztatach.

Jesteśmy także blisko kultury. Współtworzymy, patronujemy i opisujemy ciekawe projekty z dziedzin teatru, literatury, filmu i fotografii, które tworzą przestrzeń do rozwoju i dyskusji o jego możliwościach. Cenimy świeże spojrzenie i otwartość na to, co nowe.

Wspólnie realizujemy projekty z największymi domami wydawniczymi w Polsce, m.in.: Gdańskim Wydawnictwem Psychologicznym, Wydawnictwem ENETEIA, PWN, Agora, Zysk i S-ka, Czarna Owca, Wydawnictwem Literackim, Wydawnictwem Smak Słowa, Warszawską Firmą Wydawniczą, Wydawnictwem Muza, Wydawnictwem Bosz.

Razem z artKinem w Krośnie zrealizowaliśmy cykl przeglądów kina psychologicznego „Drugie Dno w Kinie”

Chcemy, by nasz portal był miejscem spotkań oraz stwarzał twórczą przestrzeń do rozwoju i rozmowy o nim.

Jesteśmy obecni w mediach społecznościowych.