Kajdanki

Krępowanie dłoni i przywiązywanie się do łóżek lub innych elementów wyposażenia w mieszkaniu to bardzo popularna zabawa erotyczna na całym świecie. Jeśli ufasz swojemu partnerowi lub partnerce i chcesz jej spróbować, z pewnością doda ona pikanterii Waszemu życiu erotycznemu. Warto więc zastanowić się nad tym, jak wybrać odpowiednie akcesoria i zabawki, by przyniosły one naprawdę zadowalający skutek.

Wiązanie nie zawsze może być zadowalające – z różnych przyczyn. Zbyt słabe lub nieumiejętnie metody, będą powodować możliwość rozwiązania się skrępowanej osoby, a zbyt mocno próby mogą być zwyczajnie bolesne. Co zatem należy zrobić? Jedną z najciekawszych opcji jest wykorzystanie takich gadżetów jak kajdanki erotyczne, które znajdziesz w wielu wariantach w każdym sex-shopie. Sprawdź już teraz, jak wiele opcji masz do dyspozycji i wybierz swoją opcję dla siebie i swojej drugiej połówki.

Kajdanki z futerkiem

Są to najpopularniejsze rozwiązania dla miłośników gadżetów i zabawek. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj wyprodukowane są z miękkiego materiału, który nie powoduje bolesnych otarć i siniaków podczas dynamicznej akcji. Kajdanki erotyczne z futerkiem są zatem bezpieczną propozycją dla amatorów, którzy szukają swoje drogi w miłosnych uniesieniach.

Grube i wytrzymałe kajdanki w łóżku

Wiesz już, że kajdanki erotyczne to Twój sposób na doznanie wspaniałe orgazmu? Jeśli propozycje z futerkiem są zbyt słabe, może warto spróbować kajdanek, które są odpowiednikiem produktów wykorzystanych między innymi przez policję. Są one grube, ciężkie i niezawodne, więc odczucia podczas zbliżeń będą zupełnie inne – na pewno dużo potężniejsze.

Kajdanki krępujące zarówno ręce, jak i nogi

W dalszym ciągu interesują Cię alternatywy dostępne na rynku? Kajdanki erotyczne pozwalające na jednoczesne krępowanie rąk i nóg to ciekawa alternatywa dla wyżej wymienionych wariantów. Bardzo często są one wybierane przez miłośników BDSM – zarówno początkujących amatorów, jak i dużo bardziej doświadczonych adeptów.

Do czego montować kajdanki?

Kajdanki erotyczne znalazły swoje miejsce w szafie lub szafce sypialnianej? Świetnie! Pewnie już zdążyliście je kilkukrotnie wykorzystać w swoich zabawach. Chcecie znaleźć dodatkowy impuls, który jeszcze mocniej podniesie poziom emocji? Spróbujcie przykuwać się wzajemnie do różnych mebli. Definitywną podstawą jest oczywiście łóżko, lecz nie każdy posiada model z odpowiednio przystosowaną ramą łóżka. Odpowiedzią mogą być w takich momentach nogi szafy lub biurka i grzejniki. Należy jednak zachować pewien umiar, by nie uszkodzić elementów wyposażenia swojego mieszkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here