GRANICE KOMFORTU – warsztaty online

Strefa komfortu, o której co rusz możemy przeczytać w poradnikach psychologicznych opisuje stan, jaki odczuwamy podczas wykonywania działań, w których czujemy się bezpiecznie. Bezpiecznie, ponieważ są nam znane (często wykonywane). Są to zadania, które wykonujemy bez zastanowienia, ponieważ sam rezultat jest oczywisty i mamy 100% przekonanie, że zrobimy to dobrze. Zbliżając się do granic tej strefy zaczynamy odczuwać negatywne emocje. Wtedy zaczyna się życie. 

GRANICE KOMFORTU to cykl artykułów poświęconych tematyce radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Podczas każdego spotkania zaproszę Cię do wykonania zadania, aby pomóc Ci przejść przez sytuacje stresowe. Lekcje ułożone są w sposób umożliwiający pracę nad sobą.

Autorem cyklu warsztatów jest Anna Cyranka

GRANICE KOMFORTU: LEKCJA 1, ALARM

GRANICE KOMFORTU: LEKCJA 2, SPOTKANIE Z WROGIEM

GRANICE KOMFORTU: LEKCJA 3, ZMIANA

GRANICE KOMFORTU: LEKCJA 4, WEKTOR

GRANICE KOMFORTU: LEKCJA 5, BŁĘDY

GRANICE KOMFORTU: LEKCJA 6, PERSPEKTYWA

GRANICE KOMFORTU: LEKCJA 7, CELE

 

 

The following two tabs change content below.
Anna Cyranka

Anna Cyranka

Redaktor Działu Praca Psycholog, doradca personalny posiadający doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zasobów ludzkich w środowisku korporacyjnym, filolog polski zorientowany na językoznawstwo. Pasjonatka tematyki zarządzania sobą w sytuacjach stresowych, psychologii pozytywnej, szeroko rozumianej komunikacji interpersonalnej, wpływu płci psychologicznej na funkcjonowanie człowieka oraz językowych i psychologicznych środków perswazji w codziennej komunikacji. Stawia w życiu na rozwój i samorealizację. Satysfakcji dostarcza jej prowadzenie szkoleń z zakresu zarządzania stresem oraz wychowywanie dziecka. Uwielbia Tatry i twórczość Schmitta. ania.cyranka@gmail.com
Anna Cyranka

Ostatnie wpisy Anna Cyranka (zobacz wszystkie)