Festiwal Zmian pod patronatem Magazynu Psychologicznego Tu i Teraz

Wyobraź sobie dwa dni w trakcie których będziesz mieć możliwość poruszyć wszystkie najistotniejsze aspekty Ciebie. [Martyna Świtkowska, listopad 2016]

Festiwal Zmian, został stworzony w taki sposób, aby odzwierciedlić 4 najistotniejsze wymiary naszego życia: umysł, ciało, emocje i ducha. Będą one poruszane i ujmowane przez prelegentów w 10 odrębnych podejściach, razem tworząc niezwykłą całość i uzupełniając się wzajemnie. Każde kolejne wystąpienie będzie dawało Ci inną perspektywę i pozwalało dotykać kolejnych aspektów siebie.

Najbliższa edycja Festiwalu będzie poświęcona poznaniu siebie samego.

Dlaczego? Przychodząc na świat jesteśmy jak czyste, niezapisane karty. Każda z nich jednak jest wyjątkowa i niesie w sobie potencjał, który czeka na uwolnienie. Z biegiem lat, kiedy dorastamy i poznajemy świat, karty zapisywane są różnymi treściami. Są to marzenia naszych rodziców, ramy nakładane przez społeczeństwo, a wreszcie wizja nas samych i tego jacy chcielibyśmy być we własnych oczach.

Często zdarza się, że gubimy sens, tracimy samych siebie i nie potrafimy się odnaleźć. Warto więc na nowo poznać siebie, najważniejszą osobę w Twoim życiu.

Jakie kryjesz w sobie skarby? Jakie masz możliwości? Co jest Twoją misją życiową?

Czy jesteś gotowy na spotkanie z samym sobą i poznanie siebie, być może z nieznanej dotąd strony?

Zapraszamy Cię w niezwykłą podróż, dwa dni transformacji, zabawy i niezwykłych spotkań ze sobą.

The following two tabs change content below.
Natalia Nóżka

Natalia Nóżka

Redaktor Prowadzący. Szef Działu Aktualności & Social Media Z wykształcenia: doradca zawodowy, specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi. Z zawodu: doradca zawodowy w Dziele Pomocy św. Ojca Pio w Krakowie. Interesuje się pedagogiką pracy i rozwijaniem kompetencji miękkich. Hobbistycznie trener/szkoleniowiec. W wolnym czasie wolontariuszka i obserwatorka ludzi. Od niedawna pasjonatka teatru. Uzależniona od rozmów z przyjaciółmi, „fejsbuka" i czekoladowych batoników. W Tu i Teraz zajmuje się przygotowaniem i koordynacją wydania bieżącego oraz zarządza naszymi kanałami w mediach społecznościowych. Odpowiada także za obsługę patronatów medialnych. natalia.nozka@magazyntuiteraz.pl