“W Związku z Rodziną” jest to kontynuacja cyklu pt. „Tydzień Rodzin”, który odbywał się przez ostatnie trzy lata na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Aktualna edycja jest próbą uniwersalizacji problematyki dotyczącej rodziny oraz poszerzenia jej o wątki związane z relacjami romantycznymi, których charakter odpowiada dynamicznym zmianom towarzyszącym rozwojowi społecznemu.

Cykl spotkań “W Związku z Rodziną” jest stworzony z myślą o zainspirowaniu dyskusji na temat nowych charakterystyk i zmieniającej się formy współczesnej rodziny oraz związków partnerskich. Cykl spotkań będzie miał formę bezpłatnych wykładów i dyskusji, podczas których pragniemy rozmawiać ze studentami kierunków społecznych i humanistycznych, ale również z innymi osobami zainteresowanymi – o problematyce związków na odległość, współczesnej rodzinie oraz wykorzystywaniu nowych mediów w tworzeniu i utrzymywaniu relacji.

Tegoroczna edycja spotkań naukowych odbędzie się w dniach 9 – 13 maja br. na terenie Kampusu Centralnego Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 oraz na Wydziale Psychologii przy ul. Stawki 5/7.

Zapisy uczestników biernych i czynnych odbywają się przez wypełnienie formularza internetowego.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Naukowego Cyklu Spotkań „W Związku z Rodziną”.

Szczegółowe informacje pod linkami:

http://skndialog.pl/index.php/tydzien-rodzin

https://m.facebook.com/wzwiazkuzrodzina/

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału!