Dnia 2 marca 2017 roku odbyła się premiera najnowszej płyty DVD Marioli Bojarskiej-Ferenc: Barre. Przepis na idealną sylwetkę”. Na spotkaniu pojawił się także Piotr Lewandowski, który gościnnie wystąpił na treningu na płycie DVD. [Martyna Świtkowska, marzec 2017]

Na premierze jej trwania zgromadzeni mieli możliwość posłuchania o zaletach tej najnowszej i najbardziej popularnej metody

ćwiczeń w Nowym Jorku. Jest ona niezwykłym połączeniem takich form ruchu jak: joga, pilates, fintess a nawet balet. Autorzy zapewniają, że dzięki temu barre umożliwia nie tylko poprawę kondycji fizycznej, ale również: koryguje postawę ciała, zwiększa poziom naszego odprężenia, łagodzi objawy menopauzy a także ułatwia zrzucenie zbędnych kilogramów. Ten typ aktywności mogą wykonywać nawet bardzo młode osoby, dzieci. Istotą barre jest również łatwość ćwiczeń i brak potrzeby posiadania specjalnych urządzeń do jego wykonywania, ponieważ na początku naszej drogi wystarczy krzesło, parapet, czy też mata.

Dzięki temu nagraniu z pewnością każdy z nas będzie miał możliwość rozpocząć wiosnę wraz ze zrobieniem czegoś dobrego dla siebie. Jego oficjalna premiera odbędzie się w Dzień Kobiet, czyli 8 marca.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDroga do szczęścia – część 2.
Następny artykułKryzys w finansach – jak sobie poradzić?
Coach, trenerka, psycholog. Specjalizuję się we wspieraniu rozwoju osobowości oraz psychologii szczęścia. Od kilku lat poznaję najskuteczniejsze techniki z różnych obszarów psychologii, takich jak psychoterapia, mindfulness, relaksacja, interwencja kryzysowa czy psychologia zorientowana na proces, umożliwiające integralny rozwój człowieka, oparty na samorealizacji i zadowoleniu w każdym jego istotnym aspekcie. Głęboko wierzę, iż życie jest drogą a szczęście naturalnym stanem, który może osiągnąć każdy z nas.